Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canım bedenini nasıl aldın peki ??
Boyum 165 bir bakayım hemen
Ben de bu sabahlıktan almıştım, boyum 162 sanırım. Yerden bi 10 15 cm yukarıda kalıyor, tam tesettüre uygun penyesi kaliteli bir sabahlık. Sadece odadan dışarı çıkarken yürüyüş yaparken kullandım. 75 kiloyla doğuma girdim, m beden almıştım s de olurmuş ama. Garanti olsun diye m aldım. Alacaksanız benden tecrübe bunlar

Merveeeeee daha dilimden kurtulamazsın
Ben şuan 76yım bende m beden bakayım o zmn
Neresi Bihter Ziyagil ya
Sen bir Bursadaki hastane odalarını gör takımı Bursadan almıştım sade modeller arasından
Ben kapıya isimlik süs falanda yaptırmadım
Millet cimriyimde ondan yaptırmıyorum sanıyor
Yaptırana saygım sonsuz da ben Sevmiyorum anacım öyle şeyler
Geçen bir arkadaş herşeye para veriyorsun ona mı veremiyorsana getirdi
Ben şok

O da hamile olmasa ağzına yapıştıracaktım bir tane de karnındaki bebeye dua etsin

Hastane odası için ayrı
Bebeğin odası için ayrı süs yaptıracakmış öyle dedi
Bu hayatı onlar kadar sevemedim be

Şşş sadece deneme 1 2

benım esım de yanlıslıkla 2 koca paket sıparıs verdı 3 numara hala kullan kullan bıtmedı beden degısım zamanımız geldı yanı 3+ lar gelcek yarın bırgun ..oglanın altını tumden cıkar tak. gece cok zor tam uyandırmadan altını degısıverıyordum sımdı ayaklanıyoruz aılecek.. ve bacakları pıtı pıtı hareketlı ıkı ayagından da tutup gıydırmeye calısıyorum :)) bence rahat degıl belkı bıraz buyuse kolay kullanım olabılırdı :))

Şimdiiii gece zaten değiştirmiyorum uzunca zamandır iki aylık filandır en fazla bıraktığımda. Kakayı gece yapmıyor uyanmadan yapamıyor. Hatta sabahları bazen uyanamıyo ağlıyo ben uyandırıyorum kakasıni yapıyor Komple ben bacakları soyuyorum zaten. Ayaklarıyla oynuyor keşfediyor. Ağzına sokacak ama o kadar yok gücü henüz. Ceneye yaklaşıtırırken elinden kurtuluveriyor ayak. Çok çok faydası oluyor soymanın yüzüstü dönüyor ayaklarıyla kendini ittiiyor çıplakken daha iyi destek alıp.

Bi de ben soymadan hiç yapamadım ya çift kat don giydiriyom aşağı indirince bozuluyo çorap filan

Arkadaşın abartmış
Ama kapı süsü de güzel oluyor Hem hastane sonrası odasının kapısına da asabilirsin. Ekledim bizimkini herkeste görmüşsündür zaten Bir bu tarz bir de makromeliler yapılıyor şu sıra.

Tabii tercih meselesi bunların hepsi. Bizimkilere de kalsa oda da süslenecekti kardeşimle eşim bebeğin odasında izin vermiyorum diye iki odalı anlaşmışlar. Ben yine izin vermedim ama

Eklentiler

• EEE8FDCE-AA11-4EA3-963A-35A5DEF842C7.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…