Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Picamaynan gezdim ben.
Herkes pijamaya göre gecelik daha kullanışlı oluyor yazmış
O yüzden gecelik alayım diye düşünmüştüm

Ben şunu aldim ve cok memnunum, beybim de yatagini cok seviyor. Kılıfı cikarilip yikaniyor, tamamen pamuk. Fakat o ne, 2 katina çıkmış fiyat

Yataş twinny kullanıyorum ben. Boyutu 70x110 olanından. Kızım 4.ayına girdi. Memnunum. Ama şimdi baktım fiyat 2 kat olmuş Ben ekimde 214 e almışım

Yataş twinny kullanıyorum ben. Boyutu 70x110 olanından. Kızım 4.ayına girdi. Memnunum. Ama şimdi baktım fiyat 2 kat olmuş Ben ekimde 214 e almışım
Çökme falan yapmadı değil mi? Bende 70×105 alıcam.

Herkes pijamaya göre gecelik daha kullanışlı oluyor yazmış
O yüzden gecelik alayım diye düşünmüştüm
Yatıp kalkarken g.tum basim acilir diye pijama tercih ettim bi iki tsne zaten kulot bez kullandim sonrasi ped sorun olmadi. Ben yururken de spor ayakkanilarimi giydim zaten terlikle yuruyemiyom

Tamamen pamuk derken kılıfı pamuk, ici sünger 5 aydır kullanıyoruz, rahatlikla tavsiye edebilirim. Umarım gonlune gore bulursun
İnşallah, baktım şimdi ona çok benzeyen buldum fiyatı da uygun. Aynı ürünü farklı sitelerde bakacağım yorumlarına ona göre alayım diyorum. Her geçen gün zam geliyor zaten

Çok pis gaza geldim yaff yarın cikiyorum bebek arabasıyla. Kulaklarını cinlatirim artık.
Havalar ısındı bence de çıkmalısın. Ben henüz tek çıkmaya cesaret edemedim ama geçen gün kardeşimle bebek arabasına koyup bahçeye indik. Hoşuna gitti hatta uyudu bizde oturduk. Termos alacağım artık bu yaz bahçedeyiz böyle böyle alışacaklar.

Yatıp kalkarken g.tum basim acilir diye pijama tercih ettim bi iki tsne zaten kulot bez kullandim sonrasi ped sorun olmadi. Ben yururken de spor ayakkanilarimi giydim zaten terlikle yuruyemiyom
Hiçbir şeye değilde şu pijama ve geceliğe vereceğim paraya nedense çok üzülüyorum bee
Sanırım içime sinen bir şey bulamadığım için olabilir
Normal doğum istiyorum ama olurda sezeryana dönerse sonra koridorda yürütüyorlarmış.
Bu yüzden kapalı bir şey arıyorum
Ararken de deliriyorum
Yaza doğru ayaklar şişerse spor ayakkabıya para vermemek için terliğe geçiş yaparım ben
O yüzden mecbur bir tane terlik alırım diye düşünüyorum
Hastane için ekstra bir terlik almayı düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…