Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Üveeeelerini yerimmmm taktigi aldım . Tamam annecim pis pis pıt pıt denediğimde yazcam nasıl geçtiğini . Çok korkuyorummmm yolda panik yaparsam kendimi nereye atarim

Amiin inşallah
9 kg üstüne çok seçenek varya hazır puset varken bekleyelim diye düşünülüyor da gerçekten zor. İnsana külfet oluyor. Hem de hep bir tedirginlik. Mümkünse hiç gerek yokmuş. Resmen oh dedim bugün

Üveeeelerini yerimmmm taktigi aldım . Tamam annecim pis pis pıt pıt denediğimde yazcam nasıl geçtiğini . Çok korkuyorummmm yolda panik yaparsam kendimi nereye atarim
Üf kızım zaten sen panik yapmicaksın yok öyle bi dünya. Mesela biziim sokak ve cadde cok kalabalik değil. Tenha olunca sarkılar filan söyluyorum surekli konuşuyorum neysek oyuz yani.

Ayy teşekkür ederiz
Annelik ne tuhaf en ufak söz nasıl hoşuna gidiyor insanın
Yaa dimi ahhaha bende de oyle oluyor
Ahhahahaah üveeee

Teşekkür ederiz
Evet tam olarak uygun. İçinde yeni doğan desteği var. Baya da yatış pozisyonu uygun. Sadece arabanın arka koltuk mesafesi darsa zor olur tam yatış. Ona göre değerlendirebilirsiniz
Ya içim çok rahatladı su an.
Bir de Bir şey rica edebilir miyim tam yatar pozisyonda arkaya dönük biçimde kaç cm oluyor koltuğun sırtından itibaren ? Bizim araba minik punto arka cok geniş değil gebelik mecburen yatarak geçiyor çıkıp bakamıyorum da hiç

Üf kızım zaten sen panik yapmicaksın yok öyle bi dünya. Mesela biziim sokak ve cadde cok kalabalik değil. Tenha olunca sarkılar filan söyluyorum surekli konuşuyorum neysek oyuz yani.
Çok pis gaza geldim yaff yarın cikiyorum bebek arabasıyla. Kulaklarını cinlatirim artık.

• Boyutlar (Y x G x D): 48 x 44 x 74 cm
Olarak yazıyor ama tam yatar pozisyon mu bilemedim. Yarın ben bir ölçer yazarım.
Biz şoför koltuğunun arkasına koyduk mesafemiz normalde geniş. Bir de biz araba kullanırken geniş mesafede kullanıyoruz şoför koltuğunu ve o şekilde tam sığdı. Dönüşüne engel de olmuyor.
Punto da şoför arkası sığmaz ama diğer ön koltuğu öne çekersiniz olur biter

Neysek oyuz

Meme grevi yaptığı dönemde fark ettim ki çok dinlediğim söylediğim bir şarkı vardı onu söyleyince yüzüme hayran hayran bakıp gülümseye gülümseye memeyi yavaşça alıyor.
Biz de annemle kardeşimle hamama gitmiştik. Oğlumu da götürdük Tabii ben onunla dinlenme bölümünde takıldım. Aç ama memeyi almak istemiyor. Ben de başladım şarkımızı söylemeye emiyor az doyuyor bırakıp mızmızlanıyor ben hemen şarkımıza giriş yapıyorum sonra tekrar meme
Kadınlar bi tuhaf bakıyor tabii ses desen ses de yok dedim mecbuur dinleyeceksiniz merve misali neysek oyuz yani

Şarkımızı da şöyle uzunca versiyonuyla iliştireyim
de gece gece dinlemek isteyen olur belki

Ay ben de nerden nasil geldi bilmiyorum ama eönemsel takılan şarkılardan çok bir başkadır benim memletimi söylüyorum. Bolca lay lay lay lay lay lay lay lay umumi yerlerde bolca lay tabi

Yaa çok teşekkür ederm vallahi cok güzel olur
Ben de öyle düşündüm yolcu koltuğu arkasına koyarız en en kötü ihtimal ama sığsa çok güzel olur tabi suan en önem verdiğimiz bebek eşyası oto koltuğu bizim de. Gerçekten Güvenli olsun çocuk rahat etsin bi yandan kazıklanmayalım pişman olmayalım derdindeyim

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Aranızdaki tesettürlüler doğumda nasıl bir gecelik tercih etti açıklayın bakalım bana
Ben bir türlü gecelik vs bulamadım
Hepsi çok açık saçık yaaa
31+2 deyim artık hastane çantasını tamamlamam lazım

Bunun uzun koluydu ama üstüne hırka giyip Buda gayet güzel olur
Gecelik sevmediğim için almadım
Bide bu tarz mavi kalpliydi pijamam kısa koldu
Bu arada Buda çok güzelmiş

Slm kızlar geçmiş sayfalarda yazmışsınızdır ama okumaya zamanım olmadı. Park yatağın içine yatak almayı düşünüyorum var mı tavsiyeniz? İnce değilde biraz kalın olsun istiyorum. Şu an kullandığım 10 cm falan baş kısmı çöküyor bebeğimin kafası gömülüyor

Soeun paek yatağın kendisinden olabilir mi altına bi şey koydsan?

Soeun paek yatağın kendisinden olabilir mi altına bi şey koydsan?
Hayır şu an sallanan beşik var benetonun onu kullanıyorum park yatağa geçmedik daha. Bu kullandığım beşiğin yatağı 10 cm yüksekliğinde. Küçükken olmuyordu büyükdükçe baş kısmı çöktü hatta haftada bir değiştiriyorum yatırdığım tarafı aşağı yukarı olarak. Park yataklar için olanlara baktım biraz karar veremedim, alıp deneyen varmı acaba diye sorayım dedim. Fiyatları da yüksek alır memnun kalmazsam üzülürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…