Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben sattım onu demiştim sana

Çekirdek aile ziyarete geldi o zaman 5 günlüktü. Herkese maske taktırdık kulağına adı okundu gördüler o ara hemen içeri götürdüm. Misafir kabul etmedim. Havalar ısınınca cam pencere açarım öyle dedim. Şimdi de kalabalığa sokmuyorum. Mesela geçen eltimle karşılaştık kvde de öpeyim mi dedi öptürmedim. 100 günlük oldu bak hala misafir almıyorum çekirdek aile dışında

Cok doğru en doğrusunu yapıyorsunuz

Ay ne güzel sormuşlar

Bi de ergonomiklik cidden onemliymis marka da gerçekten farkediyo iyi bi kanguru iyi kalıp gerçekten. Ben bunu öneririm direkt bundan memnun kaldığım için.
Mervecim bana lazim kanguru, biri kucakci, eş anli agladiklarinda ikisini da kucaklarim kanguru ile..
Yenidogan uyumlu mu bu cici arkadas?

Eve gelen uzun donemli misafiri 4 gun odada karantinaya aldim az manyagimdir da

Bana kuru geldi
Prima aqua pure aldım. Onun ıslaklığı ve kalınlığı çok güzel havlu gibi.
Sonra sleepy yenidoğan aldım. O prima ya göre daha ince ve kuru
Ama baby turco hepsinden ince ve kuru
Ben ıslak mendilde Uni Baby Yenidoğan’ı tek geçiyorum. Sleepy kuru geldi. Bugün yoklukta Şok’tan Bebeland yenidoğan aldım. İğrenç, çok ince, yok gibi. Uni Baby hem ıslaklık, hem kalınlık olarak çok güzel

Bugün
Migros’ta kampanya vardı. Tanesi 2.90 TLye düşmüştü diye
12 tane uni baby yenidoğan almıştım. Fakat onu hiç açıp denemedim içeriği iyi değil yazıyordu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…