Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bu baston bebek arabalarına kaçıncı aydan sonra rahat binebilir bebitolar?
Yenidoğanken kullanımı rahat olur mu ? Ben de hiç travel e filan bulaşmak istemiyorum isofixli 0-36 bir oto bebek koltuğu almak önceliğim. 0-36 lar da yenidoğan dönemi için çok uygun mu emin değilim yatış pozisyonundan dolayı.
Önerileriniz olur mu

Arkadaşlar bebek arabasında çift yönlü olması çok mu gerekli?
Ben tek kriterim hafif olması. Kendim sürebileyim istiyorum. Bir de çok karışık olanlardan korkuyorum. Katlayıp açamam ben onu.
Ben baston tipi aldım tepesinde gözetleme penceresi var sanırım çok işime yarayacak oradan minnakı gözetlemek

Puset oturmaya başladıktan sonra uygun daha çok Yenidoğana çok uygun değil
İlk 6 Ay puset daha iyi

Evde biniyo canım Bi kalkmaya çalışıyo görmen lazım.

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Kanz Bej Bebek Arabası & Puset Az Kullanılmış Online Satın Al

Ikinci el düşünür müsün

Ilk zamanlar yatabilenler de kullanılır bence küçükken ya.

Ben 0 25 oto koltuğu aldım ama yenidoğan için uygun gelmedi bana. Şimdi destekli oturttuğumuz için artık koltuğa oturtmayı düşünüyorum. Yarın kontrolümüz var ilk denemeyi yapacağız inşallah
Bebek arabamiz da kabin boy, sürekli kullanıyoruz çok seviyor

Puset oturmaya başladıktan sonra uygun daha çok Yenidoğana çok uygun değil
İlk 6 Ay puset daha iyi
İkinci el ucuz bi puset alıp arabayla aşıya filan giderken kullanım, sonrasında 9-36 olanlardan almak da mantıklı geliyo şu an. Zaten bizim bebeler kışa gelecek çok fazla gezmeye de çıkamayız sanırım.
Ilk zamanlar yatabilenler de kullanılır bence küçükken ya.
Dimi ya altına battaniye filan serip rahat bi düz yatış şekli elde edilir sanki. Zaten Eylül sonu nasip olursa doğum. Mart ayında 6. Ayını tamamlıyor olacak. Bu 6 ayda çok fazla dışarı çıkamayız soğuklarda gezmeye diye komplike bir şey düşünmüyordum hiç. Bir tek doktora gideriz.
4 aylık olmuş maşallah şimdi daha rahat kullanır muhtemelen. 0-36 aylar için çukur olmasın diye orta kısmı destekleyip yatırıyorlar gibi şeyler okumuştum. Ama hep okudum İşte sıfır deneyim cok çaresiz hissediyorum

Martta da cıkamazsın marta bak kar yağıyo bi yerlere hala Bebeğine gore değişir ama çıkılmıyor ya. Memeyi zor çıkardık ağzından daha yeni çıkacak kıvama geliyo.

Martta da cıkamazsın marta bak kar yağıyo bi yerlere hala Bebeğine gore değişir ama çıkılmıyor ya. Memeyi zor çıkardık ağzından daha yeni çıkacak kıvama geliyo.
Sen bebişi anlattıkça böyle oluyorum
koca şehirde yalnızız zaten oturmaya gezmeye de cok gidemem gibi
Lüzumsuz hiçbir şey almak istemiyorum Her şey ateş pahası

Sen bebişi anlattıkça böyle oluyorum
koca şehirde yalnızız zaten oturmaya gezmeye de cok gidemem gibi
Lüzumsuz hiçbir şey almak istemiyorum Her şey ateş pahası
Aynı durumdayız biz de gidecek arkadaslarla nadiren görüsebiliyoruz normalde de. Bebek olunca hepten seyreldi. Insallah dışarda gezecez yaza

Evde biniyo canım Bi kalkmaya çalışıyo görmen lazım.

dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Kanz Bej Bebek Arabası & Puset Az Kullanılmış Online Satın Al

Ikinci el düşünür müsün
Sana çok bağımlı oldu bu kız
Düşünürüm Mervecim, zaman ekonomi devri. Gayet şık güzel bir şeymiş. İnceleyeceğim, sağolasın
Bak bunlara canım
Boşver onu
Bnmki abiden kalma o zmn 500₺ almıştım
kıyas yapacağım Bittercim. Mervenin yolladığı 2. Elde alabilirim.

Ben bi bakındım bana o temiz geldi pazarlık da olur demiş. Kendin de bak tabi.

Ben doğum yaptım ama hala sling kanguru arıyorum yenidoğan uygun olan bulamadım helppppp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…