Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ne zamandır 3 numara kullanıyordunuz.
6 kilo şu an 2 numara iz yapmıyor. 3 numaralarda mı problem var acaba.
Wala olabilir kuzum ben de öle düşünmeye başladım.Trendyoldan aldım.Sahte mi dicem ama yook sızdırma,pisik,ıslaklık hicbisi yok.Ama çok iz var.4 alıp denicem marketten.

Alırsın kurur. Benim bebeğim ultrasonda 50 cm görünüyordu. 56 cm doğdu.

3 ay için olan Patikli kıyafetleri 1 ay bile giyemedi. Az al daha iyi .
3 parça olsun yeter.

Yarısını giyemedi döndürdüm 3 parça kıyafetle. Her gün makine çalışıyor.

Bende öyle düşündüm
Aslında en başta 3-6, 6-9 aylık kıyafetleride tamamlayayım, hepsini bir kerede alayım dedim

Fakat arkadaşlarımın bebeklerine baktım
Hepsinin gelişimi çok farklı ya çok hızlı büyüdüler ya çok zayıfladılar
Kıyafetler yine istediği şekillerde olmadı
3 aydan, 3 aya ihtiyacı olacak kadar alayım dedim
Belki hediyede gelir.

Zıbın alınabilir ince ayaklı pijama gaz olmasın diye 40 çıkana kadar kullanırsın
Dediğin gibi de ihtiyaca göre de alınabilecek şeyler bol bol müslin Al

Zıbın alınabilir ince ayaklı pijama gaz olmasın diye 40 çıkana kadar kullanırsın
Dediğin gibi de ihtiyaca göre de alınabilecek şeyler bol bol müslin Al
4 katlı müslinler çok kaliteli yumuş yumuş dediler diye ondan aldım. Cidden öyleymiş bu arada

Dün arkadaşım da dediki; kızım burda 2 katlı bile kullanılmıyor sıcaktan, bunları niye aldın tek katlı alacaktın”

Şimdi 2-3 adet de tek katlı alacağım

Bişi olmaz kış hiç mi olmuyor kullanılır

Bende 3 müslin var kış bebesi diye az biri lcw biri a101 biri de kumasçıdan alma. Lcwnın çok çok güzel a101 cok güzel kumaşçıdan olan berbat hem çok soldu hem kazık gibi. Ben de sayısını arttıracam. Ebebekte ikili 35 tl idi qma 85×85 diye biraz cekimser kaldım geçti indirim. Lwcdan alacam sanırım.

İş görürdü e bebek te bn aldım da daha gelmedi
Bim A101 lcw kullanıyorum gerçekten çok güzeller
Ternyoldan aldıklarım var onlar kalın müslin

Arkadaşımda söyledi LCWninkiler çok güzel diye

İş görürdü e bebek te bn aldım da daha gelmedi
Bim A101 lcw kullanıyorum gerçekten çok güzeller
Ternyoldan aldıklarım var onlar kalın müslin
Ya ne bileyim tek kat penye battanoyesi var ya sene de vardı galiba cicekli çok güzel ama küçük ya. E bu bebe daha da büyüyo altına üstüne geniş geniş sereyim. Alırsam lcw alabilirim marketlere gelmezse yakında

Bn müslinleri ve kadifeli penye yi kullanmaktan ona sıra gelmedi
Onu reflü yatağını yükselt demişti dr altına altına koydum
Büyüdükçe boyuna göre battaniye mi alıcan 4-5 yaşına kadar göbeğini bile örtse kullanılıyor

Benim de pazenler o kadar güzel ki acil yıkayıp kurutup onları kullanıyom.

Reflü yatağı kullanıyorsun onu da mı yükseltmeni söyledi doktor ? Nasıl yapıyorsun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…