Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İndirimli ıslak mendil alarmı

Carrefoursada prima pampers aqua pure 9lu ıslak mendil %28 indirimle 134,57₺

E bebek indiriminden daha uyguna gelmiş oluyor.
E bebekte indirimsiz 220₺ carrefoursada 186,90.
Bu paraları gerçekten veriyonuz mu ya valla zenginseniz de yazık anam ya

İndirimli ıslak mendil alarmı

Carrefoursada prima pampers aqua pure 9lu ıslak mendil %28 indirimle 134,57₺

E bebek indiriminden daha uyguna gelmiş oluyor.
E bebekte indirimsiz 220₺ carrefoursada 186,90.
Bn 1 ay önce 153e almıştım
E bebekte geçen indirim vardı kaça indi hiç bakmadım

Normalde pamuk su kullanacağım bunları da dışarda kullanmak için alıyorum
Çok fazla kullanmayacağımdan, en azından bebiş biraz büyüyene kadar verilir diye düşünüyorum
Vermeyin daha ucuzu var yine temiz içerik. Ben cok antikapitalistim üzülüyom. Bi paket 3 gün gitmiyo ki yazık. Dışarda da yine daha uygunu kullanılabilir.

Vermeyin daha ucuzu var yine temiz içerik. Ben cok antikapitalistim üzülüyom. Bi paket 3 gün gitmiyo ki yazık. Dışarda da yine daha uygunu kullanılabilir.
Evet evet daha uygunları da var elbette.
Gittigidiyor indiriminden 50₺ye 12li Baby turco doğadan da almıştım doğduktan sonra hangisiyle devam edeceğime deneyip karar vereceğim artık

Normalde pamuk su kullanacağım bunları da dışarda kullanmak için alıyorum
Çok fazla kullanmayacağımdan, en azından bebiş biraz büyüyene kadar verilir diye düşünüyorum
Bnde aynı şekilde yapıyorum

E bebekten alt açmaları süper ince mi tercih ediyorsunuz yoksa pofuduk mu?
Soru bana değil ama, ben süper inceyi kullanıyorum. Zaten yatak, koltuk gibi yerlerde kullanıyorum. Bir tek dün hastanedeki emzirme odasında sert zeminde kullanmam gerekti. Pofuduk olsaydı daha iyi olabilirdi

Soru bana değil ama, ben süper inceyi kullanıyorum. Zaten yatak, koltuk gibi yerlerde kullanıyorum. Bir tek dün hastanedeki emzirme odasında sert zeminde kullanmam gerekti. Pofuduk olsaydı daha iyi olabilirdi
Ben de hangisi daha kullanışlı bilemedim dün indirimden süper ince tercih ettim duruma göre pofudukta alabilirim.
Bir de şöyle alt açma almıştım sanırım sert zeminlerde buda işimi görecektir

Eklentiler

• 86DD7B26-4747-4479-9582-BDBCB47FC383.jpeg
    183,5 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…