Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
sempatik_kiz bahsetmişken ben de dün öğrendiğim şeyi paylaşayım.

Online da akşam 1 gün sonra ki indirimlerin başlaması mağazalarda da geçerliymiş.
Akşam 8 buçuktan sonra hem bugünün indirimleri devam ediyor hem de yarının ürünleri indirime giriyor

Ön hazırlık yapmak daha mantıklı bence. Sonra zaten meme komple bebenin ağzında oluyo o ara lansinohun doğal balmi filan silinmeye gerek yok deniyor ama içime sinmezdi benim kremli kremli emzirmek.
Ben de lansinohu silmeden kullanamıyorum. İçime sinmiyor. Karbonatlı su ile temizleyip emziriyorum. Ama bebek ağlıyorsa biraz can sıkıcı oluyor o süreç. Bu yüzden bir kaç gündür sürmeyi bıraktım. Boş streç yapıyorum emzirme sonrası

Nasıl streç anlamadım. Karbonatlı suyunihmal etme ya bizimkinde pamukçuk var. Bi arıza yapmadı şimdiye kadar ama keşke olmasaydı.

Nasıl streç anlamadım. Karbonatlı suyunihmal etme ya bizimkinde pamukçuk var. Bi arıza yapmadı şimdiye kadar ama keşke olmasaydı.
İlk başlarda göğüs ucum yara olunca lansinoh sürüp silikon kapakla kapatıyordum. Ama hiç fayda etmedi acısına. Sonradan bir arkadaş lansinoh sonrası streç film ile göğüs ucunu sarınca daha iyi nemli tuttuğunu söyledi. Baktım internetten de gerçekten o şekilde kullanıp fayda görenler olmuş. Ben de o yöntemi denedim baya faydasını gördüm.
Şimdi sadece streç film ile sarınca ucunu nemli tutuyor.

Karbonatlı suyu ağız bakımı için kullanımdan mı bahsediyorsun? Ben göğüs ucu temizliği için kullanıyordum

Daha basit faydalı olmuş ne güzel. Göğsüne hep yaparsan karbonatlı su ağız bakımina da gerek kalmaz bence. Ben temizleyemiyorum ki ağzını. Hep nemli tutmak da iyi olmayabilir ama

Daha basit faydalı olmuş ne güzel. Göğsüne hep yaparsan karbonatlı su ağız bakımina da gerek kalmaz bence. Ben temizleyemiyorum ki ağzını. Hep nemli tutmak da iyi olmayabilir ama
Doktora gidince sorayım onu da bir zararı olur mu diye. Yazarım buraya da.
Ağız bakımı için hemşire, sabah akşam, gazlı bezi ılık karbonatlı suyla ıslatıp ağzında 1 tur gezdirseniz yeterli demişti.

Bunu bebek kaç aylıkken yapabiliyoruz

Yeni gördüm
Bnce yeter şimdilik aldıkların

Bnm bebem covid oldu aman dikkat edin bebişlere ve kendinize
Çok geçmiş olsun
Biz ailecek doğumdan sonra hastaneden çıkınca pozitif olduk. Çok fena geçti hem yeni doğum sonrası hem covid zorladı. Ama çok şükür bebeğimi anne sütü korudu diye düşünüyoruz. Doktorlar en güzel yapılacak şey bol emzirmek dediler. İnşallah bebeğine de sütün şifa olur

Sizede çok geçmiş olsun
Amin cnm inşallah

Wee nin bi emzigini gördüm bibs inkiler gibi aynı uygun fiyatlı, deneyen oldu mu, hatta geçen hepsiburada da indirimdeydi 17,49 a geliyordu ha aldım ha alicam derken bitmiş indirim şu an 35 40 civarı

Wee nin bi emzigini gördüm bibs inkiler gibi aynı uygun fiyatlı, deneyen oldu mu, hatta geçen hepsiburada da indirimdeydi 17,49 a geliyordu ha aldım ha alicam derken bitmiş indirim şu an 35 40 civarı
E bebekte wee nin indirim günü olduğunda tekrar bakabilirsiniz. Foto var mı bende almadım henüz emzik. İlk başta wee düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…