Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Prima Yenidoğan Kullanıyorum. Çok memnunum. Sızdırma, kayma olmuyor.
Benim bebem pişik oldu. Doktor ıslak mendili yasakladı. Pamuğu ıslatıp, öyle temizliyorum altını. Sudocream yazdı. Geçti pişik.

Benim bebem pişik oldu. Doktor ıslak mendili yasakladı. Pamuğu ıslatıp, öyle temizliyorum altını. Sudocream yazdı. Geçti pişik.
Bi kabın içine su ve pamuğu koyup, peteğin üstünde bekletebilirsin hem ılık olur hem de kolay. Benim kızımda baktım pişik olucak hemen saf zeytinyağı sürmeye başladım iyi geldi

Çay makinesi kullanıyorsan ondanda sıcak su alırsın pamukla mis gibi oluyor bebe bn dışarda sadece ıslak mendil kullanıyorum o da mecburi

Buhar makinem bozuldu. Kullanıp memnun kaldığınız bir marka var mı? Bu petekler çok kurutuyor
Merhaba,

2 ay önce ben fotodaki ürünü aldım çok araştırıp almıştım gayet memnun kaldım ama 2 ayda üzerine 200 TL binmiş..

Eklentiler

• IMG_20220112_201717.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 50
Bizim bezimiz Prima Premium Care kızlar.Ne sızdırma yaşadım,ne ıslaklık.Cis çok yapınca dokunuorum beze çiş jele donusmus oluo. Dışardan dokununca anliosunuz ama içerde hiç islaklik yokpisik kremimiz Chicco 4 in 1 nappy cream.Macun kıvamında ve kokusuz.Ondan da çok memnunum.35 e almıştım kızım doğmadan önce şuan 100 TL hatta en son iki hafta önce 35 di Rossmanda.Hemen aldırdım eşime.Bi kaç gün önce de 65 e hepsi burada da buldum aldım iki tane daha.Hersey günlük zamlanio sonumuz hayrolsun wala.

Kızlar sleepy sırtına dek kakayi çıkardı üst üste taktım bebeland bile asla çıkarmamısti şok oldum
Benimde çiş arada sızıyodu düzgün bezleyemediysem falan diyodum ama kakada cıkmaya başladı sırtına sık degiştirmeme ragmen paket bitsin diye bekliyodum ama kızarıklıkta yapmış sürekli üst değişiyoruz
Bırakıyoruz ulen daha fazla şans veremem bu Sleepy e ama şimdi hangi beze geçsem bilemedim

Stok durumu soyle;
1 numara bezlerimiz Prima Pure, 2 numaralar Prima premium care, 3 numaralar Sleepy Bio..
Ikizler 1 ve 2 numarada epey takiliyor -dogumda max 2.5kg agirlik bekliyoruz- ama 3 numarada kaka sirtimiza ciksin istemem, aynen primaya donus yaparim

Bence goon premium a şans verin pamuk gibi yumuşacık ve sızdırma yapmıyor, molfix pure soft kullanıyordum bi kaç kez sızdırınca buna geçtim memnunum

Bence goon premium a şans verin pamuk gibi yumuşacık ve sızdırma yapmıyor, molfix pure soft kullanıyordum bi kaç kez sızdırınca buna geçtim memnunum
Boyut olarak nasıl canım kalıpları molfixe kiyasla

Tamam deneyim bakalım 2numara mı kullanıyosun sen? molfix ve sleepy de 3 kullanıyodum ben şuan 4400 kilosu
Bnde prima kullanıyorum 2 olur ama bizi biraz sıkmıştı 4.500 gibiyken bacaklardan 3 numara aldım ilkten biraz büyük geldi 5 kg yi rahat oldu
Küçük bi paket 2 alıp deneyebilirsin

ilk cocukta molfix kullanmıştım,
çok nadir sızdırıyordu kakayı ama cocugun çok yaptığı zamana denk gelmişti.

kampanya ile sleepy aldım inşallah pişman olmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…