Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bizimki kış bebeği
Kozmonot tulum alsam mı
Ne alsam, kaç aylık alsam sizce

Rose wger bedeninniyuyorsa
Raj Doğum Sonrası Toparlayıcı Incelmeye Yardımcı Korse
Hemen al bunu

Baby turcolardan ben de yakalayip aldim kızlar, bakalim nasıl cikacak. Sleepy bio naturel kullandim en basindan beri. 1 nolari kullanirken hic sorun yasamadim cok memnundum. 2noya geçtik ilk paket gayet iyi sorun yok ama geri kalan 5 paketten 4u beni çileden çıkardı. Hatali miydi artik neydi bilmiyorum ama surrrekli sizdirdi, ustten yanlardan arkadan. Sinirlerim bozuldu ya... Gunde 5-6-7 kere kıyafet mi degistirilir son paketi sorun çıkarmadı. Bitmek uzere, 3 e geçeceğim. Bakalim o nasil olacak. Baby turcodan da 1 paket 3, 3 paket 4 aldim. 4lerin 1 paketini kulot bez aldim deneyeceğim bakalim nasil olacak. İslak mendil de aldım dogadan yazanini.

Alip cok memnun kaldigim urunlerden biri alt acma çantası. Hamur markaydi, alacak olan olursa ornek atarim. Kullan at hic almadim, hic de ihtiyac hissetmedim

merve ve kızlar allah aşkına bana bi kanguru konusunda yardım edin böyle her yöne bakan yenidoğana uyumlu rahat bel ağrıtmayan uygun fiyatlı tavsiye edin hayrınıza

Bir de böyle tulum istiyorum rüzgarı filan geçirmesin bebeği atayım kanguruya gidelim direk çarşıya Pazar’a merve aldın mı sen böyle birşey ?

Bir de böyle tulum istiyorum rüzgarı filan geçirmesin bebeği atayım kanguruya gidelim direk çarşıya Pazar’a merve aldın mı sen böyle birşey ?
Sling al yenidoğana kanguru uyumlu değil bence aparatlı filan olsa da. Evet astronotu var kızın şu an bi tık büyük ama 2. Aya doğru kullanmaya başlayacam.

Sling al yenidoğana kanguru uyumlu değil bence aparatlı filan olsa da. Evet astronotu var kızın şu an bi tık büyük ama 2. Aya doğru kullanmaya başlayacam.
Sling hangi marka alayım ? bide senin sstronotu atar mısın fikir olsun bana da

merve ve kızlar allah aşkına bana bi kanguru konusunda yardım edin böyle her yöne bakan yenidoğana uyumlu rahat bel ağrıtmayan uygun fiyatlı tavsiye edin hayrınıza

Kangurular 4 aydan önce takılmıyor maalesef
Mecburen sling tarzı bakmanız gerekiyor
İlk oğlumda kanguru aldım en erken 4 aylıkken kullandım.

Kanguru alırkende bebeğin bacaklarının U şeklinde olmasın önemli.

Bazen dışarda denk geliyor, kullanılan kanguru bebeğin bacaklarını aşağı sarkıtmış, bu sağlıksız olanı.

Ne güzel çoğunuz bebeğinizi kucağınıza almışsınız Ben de bir an önce almak istiyorum ama benimki çok tembel. Hareketleri bile az az. İlk andan beri başı aşağıda hiç değiştirmedi:)

Doğumda normal ya da sezeryanda epidural olduysanız bel ağrısı ile ilgili bir sorun yaşadınız mı? Bel fıtığım var. Karnım pek büyümedi ama daha 12. Haftdan beri bel fıtığım zorluyor 2 farklı doktordan görüş aldım birisi kullanmayız epidural dedi diğeri hiç alakası yok bizim anestezi ekibimiz çok iyi hiç düşünmeye gerek yok dedi. Sizde nasıl oldu?

ben normal doğum yaptım, epidural da yapmadım,
yaptırıp yaptırmamak bu daha cok sizin acı eşiğinize bağlı.
doğumda tek sıkıntım ıkınmayı biraz geç çözmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…