Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
8 günlük oldu bugün kontrole gittik sarılığı azalmış. Beslenmesi güzel ve bezlerini dolduruyorsa geçer, çocuk doktoruna götür istersen ne olur ne olmaz
Kontrole gidiyoruz bezlerini dolduruyor çiş ve kaka sayısı güzel kilo alımıda gayet iyi en son gittiğimizde 1 haftada 400 gram almisti

Benim de sleepy şu an var elimde 3 4 numaralar 200er adet. 3 aldım tekrar uzun kullanılir diye. 3 e de on güne geçerim sanırım.
Merve 1 ve 2 den kaçar adet kullandın. Kaç gün oldu? Bende 1 er paket almıştım 210 ar adet yeter mi?

Merve 1 ve 2 den kaçar adet kullandın. Kaç gün oldu? Bende 1 er paket almıştım 210 ar adet yeter mi?
Aynen o kadar aldım. Yetti. 2 tane 34lük paket +18 adet var elimde 2numaradan. 1 aylık kontrolde 4250 idi. Elimdekiker bitince 3e geçecem. Onun kilo aralığı daha uzun kullanılır bence.

Aynen o kadar aldım. Yetti. 2 tane 34lük paket +18 adet var elimde 2numaradan. 1 aylık kontrolde 4250 idi. Elimdekiker bitince 3e geçecem. Onun kilo aralığı daha uzun kullanılır bence.
Aşırı iri olmazsa elimdekiler biter fazlasına gerek yok o zaman. 3 den ve 4 den alayım ben o zaman indirim denk gelirse

Ben aldım ya sen de al hatta belediye canbebe yollamış bi paket onu da deneyecem.
Can bebe benim küçüklüğümde yaygındı ama bu zamanda hiç memnun kalmıyor kullananlar. Geçen de biri en dandik bez demişti.. Sen bilirsinde bence deneme hiç

kızım 3150 gr şu an. 80 li almıştım 1 numara bitti nerdeyse, dün 210 tane daha aldım.
2 no 210lu var ama büyük gelir şu an
Herkes 1 numara almayın vs demiş de çocuk 4 ün üzeri olursa bence 1 olmaz. Ben 1 ve 2 başka almam o zaman. Diğerlerine stok yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…