Bebeğimin yüzünde iz kalır mı

mutluannemutlubebek12

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
6
1
28
2.5 yaşında 15 gün önce düştü doku yapıştırıcı yaptılar iz kalır mı dermatix krem kullanıyorum :KK43:

Eklentiler

• a8facee2-f931-42b9-83bf-a8ab0a49b1c0.jpeg
    a8facee2-f931-42b9-83bf-a8ab0a49b1c0.jpeg
    40,5 KB · Görüntüleme: 91
Sizde de mi doku yapıştrıcısı kullandılar ? Birde fotoğraf var mı atar mısınız varsa öncesi ve sonrası şeklinde ben çok üzülüyorum
Foto yok maalesef, estetik dikis atılmıstı yapıstırma olması daha avantajlı.Jeli masaj yaparak sürüp yediriyordum.Jel o kısmı soyuyor deri attıkca iz kalmadı.

Foto yok maalesef, estetik dikis atılmıstı yapıstırma olması daha avantajlı.Jeli masaj yaparak sürüp yediriyordum.Jel o kısmı soyuyor deri attıkca iz kalmadı.
Kaç yaşındaydı çocuk düştüğünde ve ne kadar zamanda sonuç aldınız birde kremi üstünde tutmayıp yedireyim mi ?

Kaç yaşındaydı çocuk düştüğünde ve ne kadar zamanda sonuç aldınız birde kremi üstünde tutmayıp yedireyim mi ?
4 yasındayken kullandım,doktorum yedirmemi söylemisti ama siz tabi nasıl dendiyse öyle kullanın.Her sekilde iyi gelecektir.2 kutu kullandım kızarıklık gecmeden düzenli kullanmak önemli.5-6 gitti kremler.Sonrasında siliklesiyor.Tamamiyle kaybolması 1 seneyi aldı.

4 yasındayken kullandım,doktorum yedirmemi söylemisti ama siz tabi nasıl dendiyse öyle kullanın.Her sekilde iyi gelecektir.2 kutu kullandım kızarıklık gecmeden düzenli kullanmak önemli.5-6 gitti kremler.Sonrasında siliklesiyor.Tamamiyle kaybolması 1 seneyi aldı.
İnşallah dediğiniz gibi olur diklemesine miydi sizinde iz?

İziniz diklemesine miydi?

X