bebegımın karnında şişlik var

açelyaakaslan

oğluşuna aşık
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
310
2
37
kızlar meraba sıze bısey sormak ıstıyorum 26 gunluk bır bebegım var karnında sıslık var karnı saga sola yayık bır sekılde sıs sızın bebeklerınızın karnı nasıl sıslık falan varmı etrafımdada yenı dogan bebek yokkı karnına bakayım doktora gıtmeden once sızlere bı sorayım dedım normalmıkı bu sıslık kımılerı cocukların karnı oyle olur falan dıyo ama yınede tedırgınım.....

canım bende tedirginim.benmde bebeğimin karnı şiş gibi.şiş olup olmadıgınıda bilemiyorum.bazen sol bazen sag şşiriyo kendi ıkınırken falan.ama normal dediler banada.doktora da sorduk oda normal dedi
korkma yani :KK66:

hayatim bencede korkma bebeklerin kilo aldigini en iyi karinlarindan anlarsin :KK66:) saga sola dogru bi sislik olur ...

canım bende tedirginim.benmde bebeğimin karnı şiş gibi.şiş olup olmadıgınıda bilemiyorum.bazen sol bazen sag şşiriyo kendi ıkınırken falan.ama normal dediler banada.doktora da sorduk oda normal dedi
korkma yani :KK66:
canım ya bıraz olsun rahatladım ınankı benım bebegımınde aynı sekılde ıkındıkça bazen sol bazen sağ tarafı sısıyo bende ne bıleyım tedırgın olmuştum cok sagol canım.....

Canım bebişlerin karınlarına kurba göbek derler. Onların yapıları budur. Bence sen korkma, hatta sevin. Çünkü; bebişin göbecik yapmış.

X