bebeğimin kalbi atmıyor :-(((((

arkadaşlar teşekkür ederim desteğinize rabbim herkese yavrucukları kuzucukları nasip etsin içi sırada bana nasip etsin inşallah.

ona bakarsan cnm ben 1 yılda 3 düşük yapmıştım niye böle bişey demiş anlamadım bence kürtaj olursan patolojısını iste cnm

selam canım
öncelikle hakkında hayırlısı olsun
bence dr ları bekleme bu konuda uzmanlaştım artık 4 kez bebek kaybettim
dr a şu tahlilide yapalım demesini beklemee mümkünse hepsini yaptır
kromozom ve cen incelemesini yaptırdım hiç sorun çıkmadı bende inş.sendede çıkmaz

gözekcim aslında kimse benim konuşmama izin vermiyor aile büyükleri kararlar alıyorlar bize uygulama kalıyor, ben aslında önce kürtajımı olup sonra iyi bir doktora giderim diyordum ama sırf onların baskısından bu halde gittim ha noldu sadece onlar rahatladı ben sadece biliyordum dedim. bebek için elimden geleni yapmaya çalışıcam. ama inan hep özele gidiyorum kürtajıda özel hastanede olucam büyükler anca akıl veriyor kimse durumunuz nasıl demiyor hadi onu bırak kimse benim psikolojimi bile sormuyor.öyle kötüki kürtaj olmaktan öyle korkuyorumki anlatamam bak bana şura git bura git diyenler kürtajıma ses çıkarmıyorlar sanki iğne olup gelecem, o kürtajın yani 2.kürtajın içimde yarattığı fırtınayı yıkımı kimse anlamıyor bi anneciğim dışında, anneme gidip ağlamak istiyorum ve kimseyi görmek istemiyorum onlardan.senağlama

canım benımmmmm uzulme bende iki bebegimi kaybettım kurtajla aldılar ama yıne oluyor simdi bir oğlum var 5 aylık ikinci kurtajdan iki ay sonra tekrar hamiş kaldım ondan hem senı anlıyorum hemde umutlandırmak için yazıyorum

canım kurtajdan hıııc korkma bende 2 dusuk cok korktum gerıldım zaten uyutuyolar senı bısey duymuyosun sonrada hafıf adet sancısı gıbı oluyo onuda ıgneyle kesıyolar
umudunu kaybetme hayatta hersey gelıyo basımıza napalım yasayarak ogrenıyoruz degılmı
Allah sıfalar versın

canim benim cok gecmis olsun yaa ne denir ki...8 haftalikmis aslinda 5. haftadan itibaren atmasi gerekiyormus dr lara gore...ben de bir dusuk yapmistim 7 haftalikti kalbi atmiyordu seninki gibi sonra dustu zaten..dr bebek sagliksiz olunce vucut atiyor demisti...simdi tekrar hamileyim 5+6 daha dr a gitmedim carsamba gel dedi bana ben de ilk defa aklbini dinlicem hayirlisi insallah..canim uzme kendini doganin kanunu bu iste ne yaparsin...elden bisey gelmiyo...stres yapma canim kaderde ne varsa o ...sevgiler

çok sağolun arkadaşlar ama bilirsiniz işte ameliyathanede önce hazırlıyorlar seni ve ameliyathanede görevli erkekte oluyor öyle utanıyorumki biran önce bayıltsalar bari demiştim önceki kürtajımda, rabbim kimselere yaşatmasın, doğum yapsam hiç gözümde olmaz bebeğim için herşeyi yaparım kesilip biçilmek bile canımı bu kadar yakmaz. bazen işten dönerken parklarda oynayan minicik minicik çocuklar görüyorum öyle kanım kaynıyorki onlara yarabbi neler yaratıyorsun diyorum banada nasip et diyorum.eşimde çocukları çok sever onun yeğenleriyle oynayışını gördüğümde kendi bebeği olsa bunun kaç katı severdi acaba diye düşünüyorum deli olurdu heralde bebeğimize.

arkadaşlar salı günü kürtaj olucam öyle korkuyorumki anlatamam nolur bana dua edin bunuda atlatayım,birkaç gün olmicam kendinize ii bakın hepinizi öpüyorum.:teselli:

arkadaşlar salı günü kürtaj olucam öyle korkuyorumki anlatamam nolur bana dua edin bunuda atlatayım,birkaç gün olmicam kendinize ii bakın hepinizi öpüyorum.:teselli:

off ya.. canım çok çok geçmiş olsun şimdiden.. Rabbim sağlıkla dönmeni nasip etsin.. ve Rabbim kolaylıklar versin.. sıkma canını.. vardır elbet bundada bir hayır.. merak etme kürtajın sonu çabuk gelir.. Allah'a emanet ol canım..

a.s.güçlü ol benimde 2 tane karnımda öldü hatta aldırmadım olan bana oldu sona tosun gibi oglum oldu allah 2 çocugun güzelligini tatlılıgını vermiş bide anne babaya şefaatçi olup cennete götürecekler hiç isyan etme hayırlısı

arkadaşlar geldim 2 gün raporluydum işe geldim biraz sıkıntılar yaşadım ama olsun, hepinize desteklerinden dolayı teşekkür ederim, ama sizinle birşey paylaşmak isterim, kürtajdan sonra kendime gelip üzerimi giyip çıkarken orada yeni doğmuş bir bebek gördüm hemşire ona bişeyler yapıyordu çok hatırlamıyorum sanırsam kilosuna boyuna bakıyordu ama arkadaşlar bir ağlıyordu sormayın ağlarken çenesi titriyordu, öylede güzeldiki cildi pamuk gibi kadife gibiydi çok hoşuma gitti rabbim anasına bağışlasın bense oradan eli boş dönenlerdendim rabbim o mucizeyi banada yaşatır inşallah o meleklerden banada nasip etsin.

çok geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alırsın buradan paylaşırız sevinçli haberlerini hep birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…