Bebeğimin kafa yapısı

meltem-345

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
118
37
28
Merhaba kızlar kafama çok takılıyor herkes çok sivri diyor kafasına vaktinde doğsaydı 1 ay 9 günlük olcaktı sizce çok mu sivri internette farklı şeyler yazıyır korktum ama sanki o görsellere benzemiyor gibi de geliyor 🙁

Eklentiler

• 15A85859-0B75-48F9-863C-6E20F571758A.jpeg
    15A85859-0B75-48F9-863C-6E20F571758A.jpeg
    66,5 KB · Görüntüleme: 55
  • 6BE0E830-5167-46C5-A645-546683EECE02.jpeg
    6BE0E830-5167-46C5-A645-546683EECE02.jpeg
    111,8 KB · Görüntüleme: 52
  • D1E48574-DF8E-490B-B5BC-279C9AC5E589.jpeg
    D1E48574-DF8E-490B-B5BC-279C9AC5E589.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 53
Merhaba kızlar kafama çok takılıyor herkes çok sivri diyor kafasına vaktinde doğsaydı 1 ay 9 günlük olcaktı sizce çok mu sivri internette farklı şeyler yazıyır korktum ama sanki o görsellere benzemiyor gibi de geliyor 🙁
Ya düzelir o daha küçük, sağ sol yüz üstü sırt üstü çevire çevire yatır sürekli

Şu çocukların kafasını rahat bırakın yahu. Sivri olsa ne düz olsa ne? Milletin de işi gücü yok, el kadar bebeye kulp takıyor. Benim kızımın kafası da böyleydi, pek de düzelmedi. Hala sivri gibi. Bana çok güzel geliyor. Beğenmeyen ağlayarak günlüğüne yazsın. 😁

Şu çocukların kafasını rahat bırakın yahu. Sivri olsa ne düz olsa ne? Milletin de işi gücü yok, el kadar bebeye kulp takıyor. Benim kızımın kafası da böyleydi, pek de düzelmedi. Hala sivri gibi. Bana çok güzel geliyor. Beğenmeyen ağlayarak günlüğüne yazsın. 😁
Evet annemgilde diyor beğenmeyen küçük kızına almasın diye 😂eşim tarafı sivri deyip duruyor.Benim korkum da sütur kapanması olması ama o zaman şekil bozukluğu daha fazlaymış galiba

Evet annemgilde diyor beğenmeyen küçük kızına almasın diye 😂eşim tarafı sivri deyip duruyor.Benim korkum da sütur kapanması olması ama o zaman şekil bozukluğu daha fazlaymış galiba
Eşinin tarafı halt etsin, beğenmiyorsa bi tane daha kendi doğursun kafası düzgün olsun.
Kafasında bir şey yok saç uzayınca kimin kafası görünüyor

Eşinin tarafı halt etsin, beğenmiyorsa bi tane daha kendi doğursun kafası düzgün olsun.
Kafasında bir şey yok saç uzayınca kimin kafası görünüyor
Haklısınız.Eskiden alışmışta beşiğe bağlamaya kundakla hep düz yatırmışlar düz kafa sendromu olmuş çocuklar eşim bilr öyle kafası dümdüz o yüzden benimkinin kafası tuhaf geliyor onlar ben hep sağ sol diye yatırdım kusar diye şimdiler kafa üstü yapıyorum inşallah düzelcek🤲🏻🤲🏻

Ne hikmetse böyle kulpları hep erkeğin ailesi takıyor. Kendi oğulları doğursa emin ol bunu kusur olarak görmezlerdi. Siz doğurdunuz ya tam olmamış diyorlar herhalde. 😁 Benim kızımın da kafası sivri, bir de üstüne zayıf. Bence dünya güzeli, hiçbir sorun yok. Siz de takmayın kafanıza.

Totosuna kurban olsunlar kafası yamukmuş peh hiç takma sağlıklı olsun da

Ne hikmetse böyle kulpları hep erkeğin ailesi takıyor. Kendi oğulları doğursa emin ol bunu kusur olarak görmezlerdi. Siz doğurdunuz ya tam olmamış diyorlar herhalde. 😁 Benim kızımın da kafası sivri, bir de üstüne zayıf. Bence dünya güzeli, hiçbir sorun yok. Siz de takmayın kafanıza.
Ya maşallah evet bir de kilo konusu bu çocuk küçük demeleri var 😂zaten 35 hafta doğdu normal küçük olması diyorum

Totosuna kurban olsunlar kafası yamukmuş peh hiç takma sağlıklı olsun da
Amin inşallah cümlenin evladını bugünlerimize şükür siz önceki konularıma da yorum yapmıştınız o sıkıntılar geldi geçti hepsi geçiyor zamanla bunu da hallederiz Allahın izniyle🥰

Ya maşallah evet bir de kilo konusu bu çocuk küçük demeleri var 😂zaten 35 hafta doğdu normal küçük olması diyorum
Yani, ne bekliyorlar ki? Hiç erken doğan bebek görmedilerse açıp okusunlar nedir diye. Bu milletin cehaleti bazen midemi bulandırıyor. 🥴

X