Bebeğimin hareketleri tuhaf mı? Annelik duygusuyla mı düşünüyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Burda çocuğum masal okurken kendi kendine okuma yazma öğrenmiş demeniz çoğu üye tarafından linç konusu edilebilir. Ben zaten yoğun çalışan bir anneyim. Eşim zaten 15 ay yanımızda değildi. Öyle evi okula çevirmedik yani. Demek istediğim bu

Ben sizi anladım hanımefendi boşverin siz o yorumları elbette yaşıt çocukları olanlarla fikir alışverişi yapacaksınız

Sizin

Ekransız büyüyor. Hiç de böyle değil oğlum. Dndjdkdks

Benim kuzenim de kendi kendine okuma yazma öğrenmişti anaokulu yaşlarında iken geçen yıl liseye geçiş sınavlarında Türkiye birincisi oldu bazı çocuklar özel işte ne güzel siz de farkına varmışsınız buradan da gelecek faydalı fikirleri değerlendirirsiniz yani bu yaşta da çarpım tablosu öğrenmek üstün zekalı olduğunu gösteriyor eğitimi de farklı olur bu çocuğun bizim burada bir okul var üstün zekalı çocuklar sınıflarda ayrılıyor ayrı bir yerde okuyorlar.

Çapada bir doktor varmış. Onunla görüşmek için randevu almaya çalışacağız. Umarım çocuklarımızın “iyi ki ebeveynim” dediği anne babalar oluruz. Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için

Söyledikleriniz doğruysa çocuğunuz bir dahi

Sizin

Ekransız büyüyor. Hiç de böyle değil oğlum. Dndjdkdks
Ya bilmiyorum ki. Mesela benimkisi sayı saymanın mantığını kavradığı için sonsuza kadar sayabiliyor 100-200-300leri ben söylemek kaydıyla onları bilmiyordu ama söyleyince öğreniyor. Abiden de kaynaklı. Benim büyük oğlum 4 aylıkken anne diyordu videoları var ehehehe hatta görümceme gösterdiğimde korkmuştu avsjsslslxbdksslsö

Kaç yaşında?
Benim oğlum 2.5. 3e gidiyor hatta. Eşim ve ben odtü mezunuyuz çocukta matematik zekası hiç göremedik hiç
Bir tek puzzle yapabiliyor.
Scooter sürmeyi bile çözemedi ahajskdkdksk
11 aylıkken karga dedi ilk kelimesi. 2 yaşına kadar başka kelime söylemedi djdjdkdlsl

Mune konumu kapatabilir misin?
Talebiniz üzerine konunuz yorumlara kapatılmıştır.
Etiketleri görmeyebiliyoruz, bu sebeple konu kapattırmak istediğinizde konu içeriğinizin altındaki şikayet et butonuna basıp konuyu kapatmak istiyorum yazarak gönderirseniz daha iyi olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…