bebeğimin göbeği kanıyor

mirage7171

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2007
72
2
selam arkadaslar
ben 14 ekımde doğum yaptım.bebeğimin göbeği ise 9.gün düştü.bir gün sonra biraz kanama oldu göbeğinde.doktora götürdük baktı normal dedi.sonra ki günlerdede kanama oldu yani hala az az kanama oluyor.yani çok çok değil ama ara ara çamasırını batırıyor.sizdede varmı boyle bısıy normal mıddır yoksa gotursemmı aceba tekrar doktora.

geçmiş olsun canım.benim kızımdada olmuştu hemen kvitamini ignesi yaptılar geçmişti.dogduklarında tek doz yapıyorlar ama yeterli olmuyor galiba.bence doktora götürmende fayda var.

canım ne kadar dı kanama yani bizimki nokta nokta geliyor kan ama ust uste olunca bayağı leke oluyor.sizinkinin mıktarı nekadardı

yaa ufff sureklı gelıyomuydu pekı benımkı ara ara gelıyo yanı normalde pamukla dokununca fılan gelmıyo.yanı gunde bı kac damla.insallah bısey olmaz
pekı senın bebegın huzursuz olmusmuydu bu durumdan.yanı aglıyomuydu.bızımkı cok akıllı hıc sesı cıkmıyo.gobeğine pansuman yapıyoruz batıconla acımıyo demmekkı sesı cıkmıyo.

yaa ufff sureklı gelıyomuydu pekı benımkı ara ara gelıyo yanı normalde pamukla dokununca fılan gelmıyo.yanı gunde bı kac damla.insallah bısey olmaz
pekı senın bebegın huzursuz olmusmuydu bu durumdan.yanı aglıyomuydu.bızımkı cok akıllı hıc sesı cıkmıyo.gobeğine pansuman yapıyoruz batıconla acımıyo demmekkı sesı cıkmıyo.
huzursuzlukla falan ilgisi yok iki damla kan zaten nie huzursuzluk yapsın.ama benim doktorum önemsedi hemen götürdüm kvitamini ignesi yaptı geçti.bence doktorunla görüşmen daha dogru olur.

Benim bebeğimin de göbeği kanamıştı herkesin dediği gibi k vitamini iğnesi yapıyorlar ve geçiyor. Geçmiş olsun

bizde de aynı oldu ama göbeği varmış gibi aynı temizliği devam ettim,dktora götürdüğümde sadec çamaşırında küçük leke kadar kalıyorsa normal dedi ve alkol le temizlememe devam etmemi söyledi,artı ben günde bir defa mersol sürüyordum,çok kolay geçti.mersol bana bir ebe arkadaşim tavsiye etti

Alkolu sadece kenarına mi yoksa icinede mi sürüyorsunuz bizim kisininde kanaması var
Acaba nasil gecti kanamasi bebeginizin gobeginin? Bende 12 gun once dogum yaptim ancak gobegi dustukten sonra gobeginde kanama ve akinti vardi doktor yakicaz dedi ve yakti. Canim gitti resmen. Bugun sargi bezini kaldirdik ancak kanama yok gibi akinti var jel gbi. Cevaplarinizi bekliyorum nolur bu sekilde olan varsa yazsrsa sevinirim

Acaba nasil gecti kanamasi bebeginizin gobeginin? Bende 12 gun once dogum yaptim ancak gobegi dustukten sonra gobeginde kanama ve akinti vardi doktor yakicaz dedi ve yakti. Canim gitti resmen. Bugun sargi bezini kaldirdik ancak kanama yok gibi akinti var jel gbi. Cevaplarinizi bekliyorum nolur bu sekilde olan varsa yazsrsa sevinirim
Benımde oglumum gobegı kanıyordu k vıtamını ıgnesı vurdular gectı

X