bebeğimin cinsiyetini öğrendim

sevgiyle

Guru
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
221
2
kızlar şimdi doktordan geldim bi oğluşum olcak allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu yaşamayı

cANIM GOZUN AYDINN NE GUZEL OGLUSUN OLCAK DEMEK BENIMKI KIZ OLURSA GELIR ISTERSINIZ OGLUNUZ YAKISIKLI OLURSA VERIRIZ :))))))

sen henüz öğrenmedinmi cinsiyetini anniş adayı bak şimdi daha çok heyecanlandım:))) oğluşuma kız isteyecem he dr bi resmini verdi çok yakışıklı duruyo bilgine:)))

bende cinsiyetini merak ediyorum ama kız yada erkek olsun dediğimden değil. çevredekiler iddiaya girdi nerdeyse. kim kazanacak merak ediyorum:)

senin içine ne doğuyo güzel resim biz eşimle hissetmiştik erkek olacağını hele eşim kesin erkek dedi kız çocuk istemesine rağmen

sen henüz öğrenmedinmi cinsiyetini anniş adayı bak şimdi daha çok heyecanlandım:))) oğluşuma kız isteyecem he dr bi resmini verdi çok yakışıklı duruyo bilgine:)))

Yok canim benim bebegin cinsiyeti aralik 3 te daha 40 gun var nerdeyse.Bakalim artik sende merak edersin gelinini tabi kiz olursa sırnaşık şey
Oglunun resminide koy gorelim canim yok oyle gormeden kiz vermek laelaelaelaelae

hayırlısı olsun benim ve eşiminde içine hep erkek doğuyodu ve erkek bebeğim

gözünaydın cnmm çok sevindim valla hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşşş

gözünaydın cnmm çok sevindim valla hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşşş

gözün aydın canım, vatanına milletine dinine hayırlı bir evlat olması dileğiyle

X