Bebeğimin cinsiyeti

mesela erkek bebekte karın sivri olur derler ama benşm yuvarlak, erkek bebekte tatlı aşerirsin derler ama ben tatlıyı ağzıma süremiyorum, kız beebkte kalça büyür derler benimki erkek olmasına rağmen kalçamda büyüdü :KK70:

Bazı hanımlar kesenin şeklinden bile tahmin edebiliyormuş o yüzden merak ettim ben de tahmin edilebilir mi diye acaba
Canım orası doğru kese şekli ve yeri ile tahmin yapan konı var forumda oraya bi bak istersen orada ki arkadaşlara sorabilirsin ama fotograf hiç ne t değil yolk ne tarafta o bile anlaşılmıyor oyuzden o şekilde söyledim daha net bir foto varsa orada paylaş istersen

Hanımlar merhaba sizce bebeğimin cinsiyeti nedir tecrübelerinizden yararlanarak tahmin edebilir misiniz? 8 haftalığız
Bende duydum bunu günlerce merakımdan bakıyorum yuvarlaksa kız oval muz gibiyse erkekde derlermiş ama ben kızımınkine baktım muz gibiymiş tutmamış, şimdikide aynı 😅 sadec mide bulantılarım farklı Allah biliyor artık

Bende duydum bunu günlerce merakımdan bakıyorum yuvarlaksa kız oval muz gibiyse erkekde derlermiş ama ben kızımınkine baktım muz gibiymiş tutmamış, şimdikide aynı 😅 sadec mide bulantılarım farklı Allah biliyor artık
Evet bence de hiç belli olmuyor. Benim akşam bulantılarım çok fazla pek yakında öğreneceğim sizin kızınızda bulantılar nasıldı şimdi nasıl?

Evet bence de hiç belli olmuyor. Benim akşam bulantılarım çok fazla pek yakında öğreneceğim sizin kızınızda bulantılar nasıldı şimdi nasıl?
Çok zordu sürekli meyve yiyordum ve yemek yiyemiyordum yediğim anda çıkartıyordum 😖 ama bu sefer pek bulanmıyor aç kaldıkça bulanıyor yiyince oda geçiyor 😅

X