Doğuma Hazırlık Bebeğimin cinsiyeti Hakkı'nda yardımcı olur Musunuz :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Bebişim ilk bebeğim. 13 haftadayız henüz doktorum birşey diyemedi erken dedi sizce nedir :)

OY: 0 0,0%
  • Yorum

OY: 2 100,0%

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .

Aycanakbb

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2016
2
0
28
Bebeğim 13 haftalık. İlk bebeğim ve bugün doktora gittik henüz birşey kesin değil dedi ve birşey söyleyemedi. Çok sağlıklı şuan için şükürler olsun ki sağlığı herşeyden önemli dalar insan ister istemez merak ediyor meleğinin ne olduğunu bana yardımcı olur Musunuz rica etsem ? :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 407
Benim 11 haftalık doktor emin değilim ama kız Herşeyi belli dedi kısmet ama en iyi sonuç 16 haftada alınıyormuş rabbim işallah gönlüne göre sağlıklı sıhhatli bir evlat verir

12. haftada göremiyorum dedi 14. haftada büyük ihtimal kız dedi 15. haftada erkek dedi:) hiç acele etmeyn kafanız karışmasın Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş

İnşallah amin Can'ım benim çok sağolun kızlar tabiki en önemlisi benim için sağlıklı olması ama dediğim gibi insan ister istemez merak ediyor :)

Bebeğim 13 haftalık. İlk bebeğim ve bugün doktora gittik henüz birşey kesin değil dedi ve birşey söyleyemedi. Çok sağlıklı şuan için şükürler olsun ki sağlığı herşeyden önemli dalar insan ister istemez merak ediyor meleğinin ne olduğunu bana yardımcı olur Musunuz rica etsem ? :)
Aşağıda bi link gönderiyorum canım, ultrason resmini o topikte paylaş nub teorisine göre cinsiyetini tahmin etsinler

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ub-teorisi-bebegin-cinsiyeti.546451/page-2196

Sadece birazcık daha sabır :)
Malesef biraz heycanlı bir bekleyiş oluyor
Bizde 15.haftada öğrendik garanti olması daha iyi

Evladın kızı, erkeği olmaz.. neyi merak ediyorsunuz anlamıyorum... kız olsa ne olur. erkek olsa ne.. önemli olan sağlıklı olması değil mi?

Evladın kızı, erkeği olmaz.. neyi merak ediyorsunuz anlamıyorum... kız olsa ne olur. erkek olsa ne.. önemli olan sağlıklı olması değil mi?
Ne kadar gereksiz bir yorum yapmışsınız Allah aşkına! Herkes sizinle aynı fikirde ve histe olmak zorunda mı? Sizin için önemli olan birçok konuda belki burda yüzlerce bayan için hiçte önem arz etmiyor olabilir. Anlamadığınız her konuda yorum yapar mısınız böyle? Bazı insanlar (ki bende onlardan biriyim) yıllarca Bebek özlemiyle yanıp tutuşuyor, harcadıkları paraların haddi hesabı yok bırakında rabbimizin bahşettiği bu mucizeyi istediğimiz gibi yaşayalım.

Bence seninki kız :) doğru gördüysem paralel o çıkıntısı :)

Ne kadar gereksiz bir yorum yapmışsınız Allah aşkına! Herkes sizinle aynı fikirde ve histe olmak zorunda mı? Sizin için önemli olan birçok konuda belki burda yüzlerce bayan için hiçte önem arz etmiyor olabilir. Anlamadığınız her konuda yorum yapar mısınız böyle? Bazı insanlar (ki bende onlardan biriyim) yıllarca Bebek özlemiyle yanıp tutuşuyor, harcadıkları paraların haddi hesabı yok bırakında rabbimizin bahşettiği bu mucizeyi istediğimiz gibi yaşayalım.
demek ki sizde cinsiyetçi bir insansınız. ne yani? bebeği kız olursa üzülecek, erkek olunca sevinecek mi? benim yorumum da önemli olan sağlıklı olması geresi boş demişim.. bu mu gereksiz?
ben ne yazmışım, siz ne anlamışsınız. daha doğrusu anlayamamışsınız..

demek ki sizde cinsiyetçi bir insansınız. ne yani? bebeği kız olursa üzülecek, erkek olunca sevinecek mi? benim yorumum da önemli olan sağlıklı olması geresi boş demişim.. bu mu gereksiz?
ben ne yazmışım, siz ne anlamışsınız. daha doğrusu anlayamamışsınız..
Fikir beyan etmenin de bir adabı vardır. İnsanları yargılarcasına yorum yazmak hadsizliktir. Siz de maşallah müneccimsiniz herhalde şimdi de sıra bana mı geldi cinsiyetçi ilan etmişsiniz. Siz beyninizi benim anladığım ya da anlayamadığımı sandığınız şeylerle fazla yormayın. Gereksiz polemiklerle arkadaşın sayfasını da meşgul etmeyelim. Gerçekten heyecanını ve merakını paylaşan insanlarla fikir alışverişi yapmasına imkan vermek lazım, gerisi boş laf.

Kizlar ben 2 haftalik hamileyim cok aci yiyorum acili salgam cig kofte yiyorum bazen sirtim ve sag kasigim agriyo boyle benzetmeleri olan varmi cinsiyetini ogrenen hemen yazsin

Kizlar ben 2 haftalik hamileyim cok aci yiyorum acili salgam cig kofte yiyorum bazen sirtim ve sag kasigim agriyo boyle benzetmeleri olan varmi cinsiyetini ogrenen hemen yazsin
ANILARINI yedim ama 2 . Aydan sonra deli gibi salgam ve deli gibi çiğ köfte yedim yiyorum da bebeğim erkekmis öğrendik ama yediğimiz le alakası varmı bilemem sağ kasigimda oglumda hala portakaldan büyük oldu sekli

Nub teorisi var ona bakarak bana kiz gibi geldi ama pekte anlamam cinsiyet meraki illaki oluyor bikere alisveris yapmak icin ogreniyor insan
Ben oglumu 12.haftada ogrenmistim simdiki bebegimi ogrenemedik cikintisi boyle paraleldi fakat doktorumuz emin olamadi bende ustelemedim hic hayirlisiyls saglikla dogsunlar insallah

Tesekkur ederim cvbin icin kizmda hep tatli yiyodum allah omrumu ona versin babasinin ve benim goz bebegimiz ama bu cok degisik allah bide erkek cocuk verse ikisinide tadarim dahada yapmam cunku calisan anneyim allah hepimize yardim etsin

X