bebeğimin boyu kısamı olacak yoksa :(

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
merhaba arkadaşlar ben bugün tam 15 haftalık gebeyim çok şükür bebeğim çok sağlıklı 12. haftada kontnole gitmiştim o zaman bebeğimin popo ve baş uzunluğu 52,5 mm crl si yani netten bakıyorum normalde 12. haftada 60 mm kimi 8cm diyo buna göre benim bebeğim çok küçük sizlerin varsa 12. hafta ulrason resimleri bakarmısınız sizin bebeğinizin crl si kaç acaba salı günü kontrolüm var dr a sorucam ama sizlerde yazarsanız sevinirim şimdiden hepiniz sağoluna.s.:enbuyukkk:

canım ultrasonda bebek boyu tam olarak saptanamıyo baş önemli zaten doktorlar için.
Nereden biliyorsun ufak olduğunu karnındaki suda boy mu ver dedin::::))))))
Takma kafanı sen pozisyonları farklılaşıyo anlamak tesadüfe kalmış....sağlıklı olsun bebişin ......pozitif düşün......iii olsun...

Yapmayın lütfen, şu anda o kadar küçük ki onun ileride boyunun kısa olacağı asla belli olmaz...
Üstelik bazı internet siteleri sadece baş-popo mesafesini yazarken bazıları ayaklarına kadar olan ölçüyü yazıyor buda yalnış anlaşılmalara sebep oluyor...

cnm sen boyunun kisami uzunmu olacagini dusunecegine saglikli olmasi icin dua et yeter sana

canım kötü şeyler düşünme..şimdi daha çok küçük o annesi.kalbini temiz tut lütfen

çok sağolun arkadaşlar hemen yazmışsınız tekrar teşekkür ederim çok şükür sağlığı iyi inşallah hep iyi olur işte kafama takıldı cevaplarınız çok iyi geldi çok çok sağolun öptüm sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…