Bebeğimin bağırsak genişlemesi

Ayy çok sevindim, Allahıma şükürler olsun, kendi bebeğim gibi sevindim, Allahım bana da nasip eder inşallah

Cok gecmis olsun sizlere arkadslarim. Sure gecince mitlaka kontrole goturun bisi var mi diye. Benim ilk gebeligimde hic gorunmedi bobrek genislemesi xok guzel hamilelik gecirdim ama sonunda enfeksiyon vs kapmis ve belli etti kendini hala takipdeyiz oglum icin. Rutin kontroller yapdiriyorum . Rabbim caresiz dert vermesin dua edelim herkese dualarimiz kabulolsun..Rabbim.yardimcimiz olsun

Çok geçmiş olsun, Allah şifasını versin inşallah ... Bağırsak genişlemesi mi sebep olmuş enfeksiyona? Doğumdan sonra doktor kontrol etti mi bağırsaklarını?

Banada 6 aylikken barsak parlakligi var dedi dr. Sonradan gecti dedi meger gecmemis bir aylikken ameliyat oldu kolostomi acildi simdi 7 aylik oglum zor surecler gecirdim rabbim kimseyi evladiyla sinamasin...

Banada 6 aylikken barsak parlakligi var dedi dr. Sonradan gecti dedi meger gecmemis bir aylikken ameliyat oldu kolostomi acildi simdi 7 aylik oglum zor surecler gecirdim rabbim kimseyi evladiyla sinamasin...
çok geçmiş olsun nasıl anladınız peki 1 aylıkken problemin geçmediğini benim kızım 7 aylık oldu

Merhaba bendede aynı sorun çıktı 30 haftalık hamileyim bebekte bağırsak genişlemesi çıktı çok korkuyorum bilgisi olan lütfen yardım etsin

Banada aynı şeyler söylendi 27. Haftada 20 mm bi genişlik görüldü bu şekilde olupta bebeğini sağlıkla kucağına alan var mı

Selam benim bebeğimde de aynı sorun çıktı 30 haftalık Ken hala devam ediyor bağırsağın da genişleme var deniliyor çok korkuyorum bilgisi olan lütfen yazsın

Yol geçmedi genişleme devam ediyo bende arrık son günleri sayıyorum doğum için. Bakalım inşallah bi sorun çıkmaz sağlıkla gelir yavrularımız 🙏🙏🙏

merhaba kızlar. 26 haftalık hamileyim bu haftaya kadar tüm gerekli testleri yaptırdım herşey normal diyordu doktorum. Bu hafta kontrolümde bebeğimin bagırsagında genişleme ve parlaklık gördü. Perinotoloji bölümüne yönlendirdi. Gittim bölüme yapılan muayenemde parlaklık göremedim ben dedi parlaklık kemikte oluyor muş. Genişleme var evet dedi ama ben buna genişleme de demem dedi takip edilmeli genişleme büyüdümü diye dedi Doğuma kadar yapacak birşey Yok bekleyeceğiz dedi bununla birlikte Doğusundan down sendromlu olabilir ya da kakasını yapamayabilir dedi böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu kızlar aranızda ya da duyduğunuz çevreden nasıl doğdu bebek nasıl yol izlediler
merhaba görürseniz lütfen cevaplayın durum ne oldu bebeğiniz saglıklı dogdumu 24 haftalık 9.9 mm genişlik var şuan

Merhabalar sonucunuz ne oldu merak ediyorum bizde de aynı sorun çıktı fetal dna yaptırmayı düşünüyorum ne olur beni de bilgilendirin

Uzun süredir kimse yazmamış ama şansımı denemek istedim belki iyi bir şeyler duyarım diye
35haftalik hamileyim bebeğimde bağırsak genişlemesi var doktor makat açıklığı göremiyorum dedi
Çok korkuyorum ve tedirginim konuşmak istiyorum birileriyle çok ihtiyacım var iyi şeyler duymaya

Uzun süredir kimse yazmamış ama şansımı denemek istedim belki iyi bir şeyler duyarım diye
35haftalik hamileyim bebeğimde bağırsak genişlemesi var doktor makat açıklığı göremiyorum dedi
Çok korkuyorum ve tedirginim konuşmak istiyorum birileriyle çok ihtiyacım var iyi şeyler duymaya
Çok zaman geçmiş inşallah görürsünüz ve inşallah bebeğiniz iyidir. Bana da şimdiye kadar hiç bir doktor genişleme ile ilgili bişey demedi 35 haftamda bi doktor ikili tarama yaptın mı falan diye sordu. Bebeğiniz nasıl geçti mi

Çok şükür bebeğim iyi bir sorun çıkmadı . Son 2 ay ihtimaller dahilinde doktorlar hep boş korkutmuş bizi . Allah'ım kimseye yaşatmasın ...
Senin ki ayrı genel kontrol testi 2li tarama 3lu tarama herkes yapıyor
Başka bir sorun yok değil mi

X