Bebeğimin ayağı ezildi???

Mislinadorak

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
337
229
Kendimi suçlu hissediyorum çok üzülüyorum lütfen bi çözüm söyleyin nolur?

ağrı olan yere bastırmadığı sürece ağlamıyor sanki bi şey olmamış gibi uslu.

Ağrı olan yer şişmiş doktora gittik morluk olursa getir dedi neyse ki morluk yok.

Not:çok şükür geçti arkadaşlar.

Son düzenleme:
Kıyamam ya hiçbir bilgim yok ama insanları anlamıyorum ben ya biraz dikkatli olsalar ne olur başka doktora da götürün isterseniz allah sağlık şifa versin

Yerinizde olsam mutlaka giderdim doktora, onlarin kemikleri cok narin su an kikirdak gibi, cikma ezilme bukulme bir cok sey olmus olabilir, allah korusun daha sonrasinda kalici birsey olabilir...

Anlamiyorum 1 aylik bebegin ayagina oturup onu yamultacak kadar suursuzluk nasil yapilabiliyor... kiyamam ya

ay nasıl olur bu yaaa. nasıl canı acımıştır o an. maddi imkanlarını varsa çok daha iyi bir yere götürün. profesör gibi. Ayak bu yani ya ilerde sorun yaşarsa yamuk basarsa içe basarsa.

Sevmek için otururken üstüne mı oturmuş? Ya şu insanlar artık uzak dursun bi sevmesin şu bebekleri eksik kalsınlar.
Kıyamam ben ona çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir

İyi bir doktora götürmelisin bence. Ayak bu şakaya gelmez, yavrum çok küçük daha... Çok geçmiş olsun, poposunu kesseydin o zihinsizin keşke. Ay çok sinirlendim.

Sevmek için otururken üstüne mı oturmuş? Ya şu insanlar artık uzak dursun bi sevmesin şu bebekleri eksik kalsınlar.
Kıyamam ben ona çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir
Evet sevmeye çalıştı.

ay nasıl olur bu yaaa. nasıl canı acımıştır o an. maddi imkanlarını varsa çok daha iyi bir yere götürün. profesör gibi. Ayak bu yani ya ilerde sorun yaşarsa yamuk basarsa içe basarsa.
Doktor sorun olmaz dedi başka bi doktora gittik o da iyileşir dedi inşallah sorun olmaz bakalım.Şu sıra düzelme var gibi.

Bu ne biçim bir iştir? Morluk olursa getir ne demek? Nasıl bir doktor o ya?

Mr , röntgen herhangi birini istemedi mi? Ufacık bebek bu ya kemik bile değil kıkırdaktan söz ediyoruz. Allah korusun bu ihmal ileride belki başka şeylere sebep olacak?

Ayağının üstüne pat diye oturacak kadar nasıl bir dengesizdi acaba o sevmeye çalışan kişi??

Ya bi röntgen çekmedi doktordan o kadar istememe rağmen geçer dedi hala yamuk kemik çıkmış mı diye korkuyorum

Ya bi röntgen çekmedi doktordan o kadar istememe rağmen geçer dedi hala yamuk kemik çıkmış mı diye korkuyorum

Yahu olayın üstünden 1 ay geçmiş, memlekette 1 tanemi doktor var?? Başka doktora gidin bu çocuğun sürekli gittiği bir doktor yokmu? Onunla görüşün.

Küçücük bebek o daha bu kadar ihmal edilmezki, gerekirse 1 günde 10 tane doktor gezerim çocuğumun tedavisini yaptırmadan evime dönmem. Sendede biraz ihmal var kusura bakma!.

içim acıdı yaaa canım benim inşallah gecer, başka bir doktora daha götür canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…