bebeğimin ateşi nasıl düşer..(tecrübeli anneler yardım)

Çok özür dileyerek yazınızı alıntılıyorum, bir bebeğe asla ve asla 2 saatte bir ateş düşürücü verilmez, karaciğeri gereksiz zorlarsınız, başınıza daha ciddi iş açılabilir, aspertan allerjisi olup olmadığını bilmeden ve doktor söylemeden asla ve asla aspirinde 1 yaş öncesinde kullanılmaz, ölümcül sonuçlar açabilir Allah korusun.. ve son olarak sirke ile ateş düşürülmez. sirke/alkol vb maddeler damarları büzer ve ateş sadece düşüyormuş gibi olur ve çok kısa süre sonra damarlar eskisinden daha fazla açılır ve ateş misli ile geri gelir...

yok önemli değil yazdıklarınıza sevindim aspirinin 1 yaşından önce verilip verilmediğini bilmediğim için yazmadım biz 2 yaşından sonra başladık...
ilaçı bu şekilde kullanmamız bize hemotoloji uzmanı tarafından söylendi.. saolsun iyilik yapmış demekki..
KIZIM fmf hastası.. 43 lerde ateş gördük o kadar yükseldiğine bile inanmadılar havale geçirmesi gerekirmiş .. ama geçirmedi..
artık ateş düşürücü bile vermediğim zamanlar oldu.. sirke.. demekki yanlış biliyormuşuz .. çok saolun bilgilendirdiğiniz için

Çok özür dileyerek yazınızı alıntılıyorum, bir bebeğe asla ve asla 2 saatte bir ateş düşürücü verilmez, karaciğeri gereksiz zorlarsınız, başınıza daha ciddi iş açılabilir, aspertan allerjisi olup olmadığını bilmeden ve doktor söylemeden asla ve asla aspirinde 1 yaş öncesinde kullanılmaz, ölümcül sonuçlar açabilir Allah korusun.. ve son olarak sirke ile ateş düşürülmez. sirke/alkol vb maddeler damarları büzer ve ateş sadece düşüyormuş gibi olur ve çok kısa süre sonra damarlar eskisinden daha fazla açılır ve ateş misli ile geri gelir...

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

Sirkeyi demek ki yanlış bılıyormusum öğrendıgım için cok sevındım:KK17:

X