Bebeğimi kuveze aldılar çok dua edin nolur

Frover

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
225
98
26
Merhaba hanımlar yeni doğum yaptım. Doğum yaptım hastane refakatçi almadıkları için ilk gebeliğim emziremedim bakamadım. Sonra bebeğimi küveze aldılar. Fazla kilo kaybettiği için organları etkilenmesin diye tedaviye aldılar birde ışın tedavisi uyguluyorlar sarılık için bizim gibi olan var mı? Ne olur dua edin

Rabbim yardımcınız olsun kardeşim endişe etmeyin sarılık tedavisi olan bir şey çabuk geçer dualarımız sizinle

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun
Rica ederim canım bende 5 haftalık hamileyim, Rabbim her birimize sağlıklı evlatlar nasip etsin. Bir yakınım aynı sizin gibi idi 1 hafta geçmeden bebeği eve çıkardılar çok iyi oldu Rabbim korur siz dua edin bol bol stres yapmayın her şey güzel olacak

Aminn inşallah o günler çabuk gelsinn sendromlu sağsalim evladını kucağına almayı nasip etsin o kadar bal oluyor lar ki

Merhabalar, öncelikle çok geçmiş olsun. Allah tez zamanda yavrunuza şifa versin.
Benimde 2 aylık bir bebeğim var. 38. haftada doğmasına rağmen solunum yetmezliği ve sonrasında enfeksiyon gibi nedenlerle 1 hafta küvezde kaldı. Anne için çok zor ama sabırlı olun. Dilerim sarılığı hemen geçer ve kavuşursunuz.
Kuvez deki bebeklerin anneleriyle görüştüğü saatleri kaçırmayın. Bebeğinizi emzirin.

Üzülme annesi hepimiz yaşadık bunları daha iyi bakılması için bunlar sağlıcakla alırsın kucağına bırkac gune Allahın ıznıyle .sende yemene içmene uyumana dıkkat etde gelınce sutun bol olsun

Şuan yarım saatte bir sütümü sagıyorum kızıma götürücem duanızı esirgemeyin nolue

Bebeği göremezsin dediler. Pandemiden dolayı yasakmış sütümü sağıp götürücem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…