bebeğimi kaybettim

karadut...

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2009
3
0
52
merhaba 2 gün önce 17 haftalık bebeğimi kaybettim çıldırmak üzereyim...ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

Canım benim...Geçmiş olsunHamile miydin?Yoksa doğumdan sonra mı anlamadım ama.Çok zor biliyorum.Şu anda seni avutacak sözü bulmak imkansız.Yok öyle bir söz çünkü.

Ama hep diyoruz ya:herşeyin hayırlısı diye.Rabbim sabrını verecek ınşallah.Ya sorunlu problemli bir hayatı olan bir bebeğin olsaydı....Ya da büyütüp fidan olup yitirseydin canım.Yine nasib edr ınşallah Allah.Toparlanman gerek....

Yalnız kalmamaya çalış.Acını paylaşmak biraz azaltır belki

Ne yazacağımı bilemedim.Yardım edin diyorsun...Keşke bir şey gelse elimden.

cnm allah sabır versin.gerçekten çok zor bi durum biliyorum.çünkü bende 2 ay önce hamile olduğumu öğrendim bir ay öncede bunun dış gebelik olduğu sölendi ve ilaçlarla bebeğimi düşürmek zorunda kaldık.halada düşme olayı devam ediyo.hergün içimden bebeğime ait parçalrın düştüğünü görüyorum.kanamam bir aydır hiç kesilmedi.nasıl bi dış gebelikse.ben hala inanamıyorum.belki normal bi gebelikti anlayamadıkları için bebeğimi canlı canlı düşürdüler.hiç bi fikrim yok ama bende çok üzgünüm.ama şunuda biliyorum her şerde bi hayır vardır.allah dağına göre kar verirmiş.bu bi sınama dünyası.biz nekadar sabırlı olursak o kadar mükafatımızı alırız buna emin ol.benim bir buçuk yaşında bi bebeğim var.onunla teselli oluyorum.senin varmı bilmiyorum ama yoksa allah inşallah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı bebekler nasip eder canım.ayrıca bebğin seni cennette bekliyo bi gün yine karşılacaksın bununla teselli ol cnm.allah inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini duymayı nasip eder

canım benim allah sabır versin çok zor ama gücünü kaybetmemeye çalış.rabbim yardımcın olsun.

ahh canım ahh, seni o kadar iyi anlıyorum ki, çünkü bende 8 aralık 2007 de , 21 haftalık hamileyken bebeğimi kaybettim çok çok acı günler yaşadım ve halen daha düşünmeden edemiyorum, yapılan araştırmalar neticesinde kan pıptılaşması çıktı , 20.haftamda detaylı ultrasona girdiğimde plasentada kireçlenme görmüştü doktorum ama doppler sonuçları olumlu olduğundan,önemli değil demişti ve tam 3 gün sonra bebeğimi 2 gün hissetmedim için acile gittik ve acı haberi orada aldım, ardından normal doğum ile bebeğime veda ettim.... aradan bir yıl geçmişti, yine hamıle kaldım, bu bebeklerimi gerçekten çok bekledim evliliğimizin 7. yılını geride bıraktık, şimdi içimde bir sürü korkuyla bekliyorum bebeklerimi, allah herkese yardım etsin, hissettiğin şeyler çoooook zor ama insan zamanla yaşadıklarının üstesinden gelmeyi öğreniyor, zor da olsa...inşallah bundan sonrası için seni güzel şeyler bekliyordur, senin bebeğin neden böyle oldu? bir sebebi bulunabildimi?

Allah sabır versin arkadaşım.Bu sitede bu acıyı yaşayan daha kaç kişi var ben de dahil.Zamana bırakacağız ve sabır isteyeceğiz Allah'tan.Emin ol bebeğin seni cennette bekliyor olacak.

sevgili anne adayı o artık bir melek oldu allaha emanet.küçük bir yürek ama sevgisi kocaman içinizde hep yaşayacak.lütfen üzülmeyin çünkü yeniden anne olma şansını henüz yitirmediniz.kaybettiğiniz bebeğin yerini tutmaz ama yeni bebek herşeyin başlangıcı olacaktır sizler için.

Allah sabır versin arkadaşım..
bende 16 haftalıkken kalbinin durduğunu öğrenmiştim bebeğimin..suni sancıyla doğum yaptırılmıştım.
çok zor bir süreç.
ama elimden geldiğince aklıma getirmemeye çalıştım ben.tek kalmamaya çalıştım.
2 ay korundum sonra bıraktım korunmayı.o süreçte de elimden geldiğince bebek durumunu aklıma getirmedim.
sonra 3 ay sonrada hamile kaldım ve kan sulandırıcı iğneye başladım.Rabbim nasip etti aldım kızımı kucağıma..
ne olur üzülme sende.Allahım hayırlısını en kısa zamanda versin.

merhaba 2 gün önce 17 haftalık bebeğimi kaybettim çıldırmak üzereyim...ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

canım benım çok geçmiş olsun allah sabırlar versın.nedesem ne söylesem boş.aynı şeylerı yasadık hep.aynı acıyı yasıyoruz paylasıyoruz.

geçiçek sabırlı ve metanetlı ol.demesı kolay bılıyorum.ama geçicek.
ama bak dınle yenıden hamıle kalacagız burada bunu yasamıs okadar cok arkadasımız varkı.... saglıklı bır sekılde bebeklerını dunyaya getırenler var sonunda.bunu bilmek cok önemlı.

dualarım senınle guzel arkadasım.

Canım benim,bende 3 ay önce 37. haftada bebeğimi kaybettim...Allah sabır versin,biliyorum çok zor...Yapacağımız tek şey dua etmek,cennette bebeklerimizi kucaklayacağız emin ol...

bebeğim 17 haftalıkken kalbi durdu ve 4 gün önce suni sancıyla doğum yaptım hepinize çok teşekkür ederim ama acımla başa çıkamıyorum umarım zamanla başarırım

Öncelikle çok geçmiş olsun :teselli:
Allah'ın her zaman bir bildiği vardır umutsuz olmayın :1no2:
Bundan sonra sağlıklı hayırlı evlatlarınız olmasını diliyorum :1hug:

canim çok geçmis olsun.bende 6 haziranda bebegimin gelismedigini ögrendim.ve 2 gün sonrasindada kalbinin durdgunu ögrendik.seni o kadar iyi anliyorumki.ayni aciyi bende halen yasiyorum.halen agliyorum.allahim bize bizim gibi olan tüm cennet annelerine yardim etsin.arkadasim bebeklerimiz melek oldu.cennette bekliyo olcak onlar annelerini.rabbim sabirlar versin.saglikli yavrular nasip etsin.

hiç üzülme arkadaşım bende ilk bebeğimi 32 haftalıkken kaybettim 9 ay sonra tekrar hamile kaldım ve biricik kızımı kucağıma aldım.inşallah sende acılarını geride bırakır ve yavrunu kucağına alırsın. zaman herşeyin ilacıdır.

Basin sagolsun Canim :teselli:
Biliyorum cok zor bir aci insan üzüntüden ölecegini zannediyor.
Bende bebegimi kaybettim 17 ay önce.
Bu aciyla yasamasi cok zor ama hayat devam ediyor insan üzüntüsüyle bas etmeyide ögreniyor ister istemez.
Allahim sana ve bütün bebegini kaybeden annelere bol bol sabir versin insaallah.
Ve bu kandil günü Mübarek 3 aylarin hürmetine hepimize hayirli, saglikli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin....
AMiiiiN

bebeğim 17 haftalıkken kalbi durdu ve 4 gün önce suni sancıyla doğum yaptım hepinize çok teşekkür ederim ama acımla başa çıkamıyorum umarım zamanla başarırım

canım çok geçmiş olsun ve başın sağolsun.çok üzüldüm.haklısın acın çok yeni ve büyük.sana sabır diliyorum güç versin allahım sana.meleğin şimdi cennette bunu unutma.kolay geçmez biliyorum ama dayan canım dayan geleceğe umudun olsun.

1 hafta önce muayene sırasında ben de bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim 8 haftalık hamileydim ve ilk bebeğimdi. Sizler gibi çok isteyerek hamile kalmıştım. genetik testler yapılacak 15 temmuzda sonuçları alıcak kalbim çok ağrıyo kafam da çok karışık sabırla kabullendim ancak pek kendimde değilim desteğinizi ve firkirlerinizi bekliyorum. Rabbim hepimize yardım etsin ...

çok geçmiş olsun canım sanada bende aynı şeyleri yaşadım ama araştırılmadı çünkü ilk hamilelik ve ilk düşüğümdü.canın yanıyor bunu anlayabiliyorum ama metin ol lütfen kendini bırakma.sabret canım allah birgün bizede o güzel duyguyu nasip edecek inşaallah.

çok saolun ! dirayetli olmaya çalışıyorum. Ağlamıyorum da ama sanırım böle olmak başka şeylere sebep oluyo şu an tek dileğim zamanın bir an önce geçmesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…