bebeğimi kaybetmek üzereyim

neslixsxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
4
0
40
8 yıllık evliyim 4.5 yaşında kızım var tedaviyle oldu 2. kez bebek istedik oda tedavi istedi ama sonunda 2. kez hamile kaldım fakat kalp atışı başlamadı doktorum 7 haftalık olduğunu söyledi yarın için başlamazsa bebeğini alıcam dedi bi başka doktora gittim oda bebeğin 6 haftalık görünüyo biraz bekleyelim belki üstüne kalmışındır haftaya doğru başlayabilir dedi çok korkuyorum vede çok üzgünüm bana dua edin

canım ya çok üzüldüm innaki kısa zamanda kalp atısını duyarsın uamrım dua edecegım sana emın ol ben kötu gunler yasıyroum cunku suan ilk bebegımde kalbı durdu 12 aralıkta kurtaj oldum hala sebep bulunamadı yarın patalojı sonucu cıkacak acaba dıyroum birsey cıkarmı.ama hersey kısmet sanırm öpüldün...

canım benım cok usuldum....
inşallah kalp atıslarını duyarsın mınık meleğinin...dualarım senınle...

8 yıllık evliyim 4.5 yaşında kızım var tedaviyle oldu 2. kez bebek istedik oda tedavi istedi ama sonunda 2. kez hamile kaldım fakat kalp atışı başlamadı doktorum 7 haftalık olduğunu söyledi yarın için başlamazsa bebeğini alıcam dedi bi başka doktora gittim oda bebeğin 6 haftalık görünüyo biraz bekleyelim belki üstüne kalmışındır haftaya doğru başlayabilir dedi çok korkuyorum vede çok üzgünüm bana dua edin

canım merhaba durumunu okuyunca kendimi gördüm bende uzun süreden sonra ilk bebeğime bende hamileyim bugün doktoruma gittim ve kalp atışlarının başlamadığını ve kürtaj olmam gerektiğini söyledi onun hesabına göre tam 8 haftalık hamileyim ama benim hesabıma göre 6 nasıl oluyo dersen uzun hikaye ben duydunmu bilmem ama polikistik over hastasıyım yani yumurtlmam geç olmuş olabilirdiye düşünüyorum
bugün internetten başka bir doktorlada yazıştık oda bana bir hafta on gün daha beklememin yararı olabileceğini söyledi çok kötüyüm ya zaman bir türlü geçmek bilmiiyo geçsede bana iyi gelmiyo bakalım ne olucak böle seninde hayırlı haberlerini bekliyorum arkadaşım bizlerii burdan bilgilendir olurmu :sm_confused:

canım merhaba durumunu okuyunca kendimi gördüm bende uzun süreden sonra ilk bebeğime bende hamileyim bugün doktoruma gittim ve kalp atışlarının başlamadığını ve kürtaj olmam gerektiğini söyledi onun hesabına göre tam 8 haftalık hamileyim ama benim hesabıma göre 6 nasıl oluyo dersen uzun hikaye ben duydunmu bilmem ama polikistik over hastasıyım yani yumurtlmam geç olmuş olabilirdiye düşünüyorum
bugün internetten başka bir doktorlada yazıştık oda bana bir hafta on gün daha beklememin yararı olabileceğini söyledi çok kötüyüm ya zaman bir türlü geçmek bilmiiyo geçsede bana iyi gelmiyo bakalım ne olucak böle seninde hayırlı haberlerini bekliyorum arkadaşım bizlerii burdan bilgilendir olurmu :sm_confused:

canım kocaelinde hangi dr gidiyorsun merak ettim.:uhm:

neslişim başka bir doktora daha görünsen bazen satlar doktorun söylediğiyle tutmayabiliyor
Rabbim her şeyin hayırlısıyla karşılaştırsın

canım bende polikistikover hastasıyım 1 doktorla kalmadım çok yere gittim aynı şeyi dediler bugün bakırköy doğumevine kürtaja gittim oda beklememi söyledi şu an için hiçbirşey yapmıyorum bekliyorum allah hepimize hayırlı evlatlar versin

üzülmeyin arkadaşlar bende ikizlerimi kaybettim.çok üzüldüm yıkıldım ama sabrettim tekrar hamile kaldım oda düşükle sonlandı.ama şükrediyorum sabırla tekrar anne olmayı bekliyorum

canım benim ben aranıza yeni katıldım çok üzüldüm bende 5 sene önce 6 haflakken düşük yaptım
çok üzüldüm umarım kalp atışları biran önce duyulur dualarımız seninle allahtan hayırlısını dile canım benim

canım kocaelinde hangi dr gidiyorsun merak ettim.:uhm:

mrblar ben uzun süredir ayrı kaldım çünkü kürtaj oldum ve ancak kendimi ruhi olarak toparlamaya çalışıtım ama nekadar istesemde bu biraz zor oluyo zaman herşeyin ilacı derler ya kendimi zamanın kollarına bırakıyorum canım hangi doktora gittiğimi sormuşsun ben burda özel konak hastanesinde erkan bey var ona gidiyorum aslında biraz bu çocuğumun kalp atışları konusunda beni yanılttığını düşünüyorum ama tabi nasip değilmiş bidefa onuda unutmamak lazım hepinize sevgiler birdaha ki hamilelik inşallah daha iyi olur tüm isteyenlere güzel evlatlar versin rabbim iyi günler
:kahve:

mrblar ben uzun süredir ayrı kaldım çünkü kürtaj oldum ve ancak kendimi ruhi olarak toparlamaya çalışıtım ama nekadar istesemde bu biraz zor oluyo zaman herşeyin ilacı derler ya kendimi zamanın kollarına bırakıyorum canım hangi doktora gittiğimi sormuşsun ben burda özel konak hastanesinde erkan bey var ona gidiyorum aslında biraz bu çocuğumun kalp atışları konusunda beni yanılttığını düşünüyorum ama tabi nasip değilmiş bidefa onuda unutmamak lazım hepinize sevgiler birdaha ki hamilelik inşallah daha iyi olur tüm isteyenlere güzel evlatlar versin rabbim iyi günler
:kahve:

canım profiline yazamadım.bende erkan beyin hastasıyım.iki aşılamamı o yaptı.sonra tüp bebek için beni eray beye gönderdi.3.aşılaamı eray bey yaptı o da tutmadı.sonra doğal hamiş kaldım.fakat düşükle sonuçlandı.kanamam varken ilça vermedi düşük önleyici benimde kafam karıştı.başka dr arayışına girdim.bakalım hayırlısıolsun hakkımızda.sanada çok geçmiş olsun.

canım profiline yazamadım.bende erkan beyin hastasıyım.iki aşılamamı o yaptı.sonra tüp bebek için beni eray beye gönderdi.3.aşılaamı eray bey yaptı o da tutmadı.sonra doğal hamiş kaldım.fakat düşükle sonuçlandı.kanamam varken ilça vermedi düşük önleyici benimde kafam karıştı.başka dr arayışına girdim.bakalım hayırlısıolsun hakkımızda.sanada çok geçmiş olsun.[/ teşekkür ederim canım saol benide eray beye yönlendirdi bi takım tahliller için sonra ben hamile kalmışım farketmeden tekrar erkan beye yönlendim ama ona karşı pek güvenim kalmadı çünkü bana embiriyo yok dedi halbuki bir hafta daha beklemiştim ve bir hafta sonra gittiğimde embriyo göründü fakat kalp atışları dur muş bebişin ben günlük iğne kullanıyorum kan pıhtışlaşması var bende 9 ay kullanmam gerekiyomuş ama o eembriyo yok deyince bende ilaçlarıda bıraktım ama keşke bırakmasayıdm güvenim azaldı ama şimdi martta kromozom tahlilim var onu bekliyorum ona göre bakıcam duruma senin ilk hamişliğinmi olucak canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
senağlama

X