Bebeğimi Kaybedebilirim :(((

geçmiş olsun. moral bu durumlarda çok önemli, sen içini serin tut... kendine dikkat et... benimde dualarım seninle ve bebeğinle olacak... sevgiyle kal...

inşallah herşey çok güzel olur sizler için

Eğer Gerekli Olursa Meslektaş Arkadaşlarimizin Sana Hamilelikte Kullanilan Tansiyon Ilaçlarindan Verebilir

Ayrica Aşiri Stres Kizartma Ve Kola Ayrica Baharatlar Tansiyonu Tetikler Bunlardan Uzak Duralim...

Ve Sürekli Nefes Egzersizleri Yaparsan Sorun Kalmaz

sıcak gülümsemecim canım;
arkadaş yakında doğuracak canım
4 ay öncesinin konusu bu....a.s.a.s.

Korkma Canim Kocaman Olmus Annesi Seni Artikhic Birakmaz Sende Kendine Dikkat Edersen Sorun Cikacagini Zannetmiyorum Canim Icini Ferah Tut Stres Yapip Hem Kendini Hemde Bebegini Uzme..

slm kendine dikkat et lütfen sakın üzülme eğer bu konuyu fazla kafana takarsan tansiyonun dahada yükselir namazlarımın ardından sana dua edicem bende çocukları çok severim ama 2aylık evliyim biraz daha zamanım var bebeğe ama senin bebeğin yeğenimiz olcak ok kendine ve bebeğe iyi bak unutma sen nekadar iyi olursan oda o kadar iyi olur by. herşey güzel olacak

çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine stresden uzak tut kendini televizyon bile izleme hatta.bi çok şeyden soyutla kendini.iyi hbrlerini bekliyoruz dualarımız senin ve bebişin için...

canım öncelikle geçmiş olsun.burada tansiyonun düzelmiştir inşallah eeeeeee artık bebeğini kucağına almana az kaldı hadi hayırlısı canım.dualarımız seninle kendine dikkat et.allah a emanet ol...

canım Rabbimin belirlediği kader yaşanır ama sen sakın kaybedeceğim düşüncesi ile bebeğini ve kendini olumsuz yönde etkileme dua et ve herşey güzel olacak diye düşün tuzlu yeme ve doktorunun önerilerine harfiyen uy Allah'a emanet olun dualarımız seninle

sevgiler

üzülme cnm bende de çıkmıştı son senin gibi erken alınacaktı başka sorunlarım sda oldu alerjik hemde ama 38 de alındı erken alınır cnm riske girme sakınnnnn

drun sana moral vermesi gereken tansiyonunu çıkaracak şekilde sölemiş cnm ya.sürekli tansiyonunu ölç ben öle yapmıştım fazla tuzlu da yeme...merak etme gemç bir anne adayısın atlatacaksın cnmmmm

geçmiş olsun canım dualarım seninle öyle her tansiyonu yükselen bebeğini kaybetmiyo yeterki sen kendine dikkat et ve moralini yüksek tut

bak doktor ne demiş tansiyonun fırlamasın senin için iyi olmaz demiş dimi...lütfen cnm pozitif ol mutlu ol kötü düşünmeki sağlığın da iyi olsun neden bebeğine zarar vericeksin ki bu snein elinde lütfen strese girme...allahın izniyle bişicik olmaz bebişe merak etme sen...

canım çok sağol....bende bebeğimde iyiyiz tansiyonum düzeldi....doğuma da az kaldı sabırla bekliyorum....şuanda en çok ihtiyacım olan hayır duan...benim ve bebeğim için dua et...sağlıklı bir evladım olsun bende sağlıkla kurtulayım....Allah senden ve destek olan herkesden razı olsun....

sevindim hadi hayırlısı bebek arkadaşa selamlara.s.ne kadar var doğuma cinsiyeti vs bellimi sağlığı afiyeti nasıl:)

canım doğuma az kaldı sevgiyle ve sabırsızlıkla bekliyoruz.....inşallah bir kızımız olacak...rabbim ona sağlık ve hayırlı uzun ömür versin...sizleredde o güzel yüreğiniz ve desteğiniz için teşekkür ederim...

üzülme cnm bende de çıkmıştı son senin gibi erken alınacaktı başka sorunlarım sda oldu alerjik hemde ama 38 de alındı erken alınır cnm riske girme sakınnnnn

çok sağol egemenciğim....yalnız senin kızına hastayım...maşallah Allah nazardan saklasın çok güzel...kaderide güzel olsun inşallah...bir anne olarak banada dua et sağlıklı olsun evladım ve ona sağlıkla kavuşayımm....ben çok endişeli ve evhamlı bir anne adayıyım korkuyorum heran ona bişey olacak diye...benim için dua edin olur mu...kızını da benim için çoook öp...

canım öncelikle geçmiş olsun.burada tansiyonun düzelmiştir inşallah eeeeeee artık bebeğini kucağına almana az kaldı hadi hayırlısı canım.dualarımız seninle kendine dikkat et.allah a emanet ol...

canım şükür iyiyim bebeğimle kavuşmayada az kaldı...sağlıkla kavuşuruz inşallah dualarınızı eksik etmeyin...

bi bakacaksın kızın kollarında cnm.ALLAH SAĞLIKLA NASİP ETSİN İNŞALLAH

canım çok geçmiş olsun,kendine dikkat et,uzulupte tansıyonunu yukseltme,bol bol temız hava al, içini ferah tut.ALLAH seni ve bebegını korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…