Bebeğimi Kaybedebilirim :(((

SEVCAN_84

Nirvana
Pro Üye
18 Ocak 2007
1.517
365
40
DÜN RUTİN KONTROL İÇİN DOKTORA GİTTİM MAŞALLAH KIZIM SAĞLIKLI AMA BENDE SORUN ÇIKTI...TANSİYONUMU ÇOK YÜKSEK BULDULAR YAPILAN TESTLER TEMİZ ÇIKTI AMA GÖZETİM ALTINA ALDILAR...ANİ BİR TANSİYON YÜKSELMESİNDE BEBEĞİMİ KAYBEDEBİLECEĞİMİ SÖYLEDİ...MORALİM ÇOK BOZUK...DÜNDEN BERİ KIZIMI KAYBEDİCEM DİYE KORKULAR İÇİNDEYİM...10 GÜN SONRA TEKRAR KONTROLUM VAR AMA EĞER TANSİYONUM YÜKSELİRSE HEMEN GİDİCEM...BENİM İÇİN DUA EDİN OLUR MU...EN KISA ZAMANDA HAYIRLISI İLE SAĞLIĞIMA KAVUŞAYIM....ZOR BULDUĞUM BEBEĞİMİ ERKENDNE KAYBETMEYEYİM.... senağlama:a015:

cnm üzme kendini bişe olmaz allahın izniyle dualarım seninle maşşallah annesi kocaman olmuş seni bırakmaz bundan sonrada meleğin

canım dualarım seninle, inşallah kötü bir durum olmaz, pozitif düşünmeye kendini hiç bir şey için üzmemeye calış, kızınla birlikte uzun bir hayat sizi bekliyor...
sevgilerime,

dur bakalım öyle her tansiyonu olan bebeğini kaybetmiyor. bir arkadaşım 9 ayı 22 tansiyonla geçirdi, sağlıkla da doğurdu kızını. önce sakin olman sonra da yediklerine dikkat etmen lazım. doktor bu arkadaşıma resmen diyet yaptırdı aylarca, tatlı yasak tuzlu yasak, hep yağsız sebze yemekleriyle geçti ama geçti yani. sen şimdiden bu kadar telaş yapma, önce içini rahat tutman lazım, doktorun halleder gerisini nasılsa.

DİKKAT ET KENDiNE...
SICAKLARDA DAHA ÇOK DİKKAT.

SICAK HAVA TANSİYONU TETİKLİYOR.
ALLAHIN İZNİYLE SAĞLIKLA KUCAĞINA ALACAKSIN BEBEĞİNİ...

canım hemen endişelenme. kontrol altında olacağına göre bir problem çıkmayacaktır inşallah. sen dikkat et kendine doktorunun tavsiyelerine aynen uy. Allaha dua et ve gerisini ona bırak. muhakkak Rabbim kızını sana sağ salim kavuşturacaktır. bizlerde senin ve bebişin için dua ederiz canım

canım benim inan kendine ne kadar dikkat edersen bebişinde o kadar iyi olur onun için moralini yüksek tut
maalesef bazen dr lar bizi istemeden daha da telaşlandırabiliyorlar...
dr un eminim ki her ihtimale karşı sana en kötü olasılığı söylemiştir.
senin yapacağın yiyeceklerine dikkat etmen ve Allahtan bebişin için sağlık dilemen..
inan gerisi yüce Allahın izni ile hallolur:)

Canım aman kendine dikkat et sıcaklarda dışarıya çıkma ve herşeyden önemlisi içini ferah tut dualarım seninle

canım benim aman allah korusun sakın bak üzülme lütfen çok dua et allahımın izniyle inşallah hiç bişey olmayacak

Geçmiş olsun Sevcan, hemen telaşa kapılma.Sen üzülmeki o da üzülmesin annesi.:teselli: Ama kendine dikkat et. Tansiyon sürekli takip gerektirir. Doktorun ne derse yap.Dualarım seninle.a.s.

Kendine dikkat et uyarıları dikkate al ,üzülme canım bebegini eline alman için dua edicem

canım benimm.. tansiyonum çıkacak diye düşünürsen psikolojin bozulur bu bebeğe daha da zararlı.. kendini herşey yoluna girecek diye şartlandırırsan birşey olmaz.. aslında şimdi bende korktum.. çünkü annemden gelen bir tansiyon olayım var.. ya benimki de çıkarsa..aslında kafamıza ne takarsak başımıza o gelir.. bence bu tip olumsuzlukları hiç düşünmemek.. herşey yoluna girecektir merak etme....

DÜN RUTİN KONTROL İÇİN DOKTORA GİTTİM MAŞALLAH KIZIM SAĞLIKLI AMA BENDE SORUN ÇIKTI...TANSİYONUMU ÇOK YÜKSEK BULDULAR YAPILAN TESTLER TEMİZ ÇIKTI AMA GÖZETİM ALTINA ALDILAR...ANİ BİR TANSİYON YÜKSELMESİNDE BEBEĞİMİ KAYBEDEBİLECEĞİMİ SÖYLEDİ...MORALİM ÇOK BOZUK...DÜNDEN BERİ KIZIMI KAYBEDİCEM DİYE KORKULAR İÇİNDEYİM...10 GÜN SONRA TEKRAR KONTROLUM VAR AMA EĞER TANSİYONUM YÜKSELİRSE HEMEN GİDİCEM...BENİM İÇİN DUA EDİN OLUR MU...EN KISA ZAMANDA HAYIRLISI İLE SAĞLIĞIMA KAVUŞAYIM....ZOR BULDUĞUM BEBEĞİMİ ERKENDNE KAYBETMEYEYİM.... senağlama:a015:

canim cok gecmis olsun aman TUZU HAMURISLERINI derhal kes iysallah bisey olmuycak dualarimiz seninle dikkat et neolur kendine sicakda disari cikma

allah koruusn canım. alahın izniyle sende bebişini alacaksın kucağına. kendine dikkat et. fazla stres yapma daha çok yükseltir tansiyonunu. hep iyi düşün hadi bakıyımmm.

canım çok geçmiş olsun,hiç kötü düşünme hemen öyle allahın izniyle bırakmıcak seni bebeğinn ..kendine çok dikkat ,sıcaklarda fazla dışarı felan çıkma sakın canımm..dualarımız hep seninle olcakk..

cnm geçmiş olsun öncelikle bende de yüksek tansiyon vardı kilon ne alemde onu bilmiyorum hamilelikte normal kilondan fazla olduğunda da tansiyon oluyo demişti doktorum bana. hemen 15 günde bi kontrol her gün tansiyonumu ölçtüm ve bana diyet verdi tuzsuz özellikle yemekler kilo almıcaksın dedi dikkat ettim çook şükür şimdi bi sorunum yok bana demişti erken sonlandırmak gerekir hamileliği tansiyonun yükselirse dikkat etmezsen diye ama ben dikkat ettim sorun kalmadı böle üzülerek daha yükselicek tansiyonun öle kafaya takılacak kadar büyük bi sorun değl sadece dikkat etmen gerekiyor cnm yerimseniben

canım yaaa sakın korkma kendini rahat tut.sıkma canını merak etme bebeğini kaybetmiceksin.moralini yüksek tutarsan sağlınğını bişi olmas.canım ya.allah bebeğini ve seni korusun

sizlere çok teşekkür ederim bana ne kadar moral verdiniz yüreğimi nasıl serinlettiniz anlatamam.....çok ama çoook mutlu olduk....bebeğimde bende size ne kadar teşekkür etsek azdır....bebeğim için elimdne geleni yapıcam sizlerde beni yalnız bırakmayın inanın yazdıklarınızı okuyunca içim daha bi rahat oldu....bebeğim bu kadar kalabalık manevi teyzesi olduğu için eminim çok mutludur....hepiniz sevgiyle kalın....

X