Bebegimi düşürdüm galiba yardım : ((((

Geçmiş Olsun Canim üzülme Işallah Düşük Değildir

Tesekkurler ama cok kotuyum ya doktor hamıle degılsın dedı dun ...gunum gecmıstı 8 gun ve vırden kanamam oldu bosaldı dun sabah ve o kanamamdan sonra jıc kanamam olamdı reglı sanmıstım doktorda oyle dedı ama acıle gıttım bılemedılermı acaba

saol inan benı cok rahatlattın şuanda ınanılmaz kotuyum anlatamam senağlama cok tesekkurler
pekı dusuk nasıl olur dusuk yaşayan arkadaşlar bıraz anlatırmısınız senağlama

canım öncelikle geçmiş olsun ben düşük yaptım bende olanı anlatıym benim önce hafif bi kanamam geldi sonra yogunlaştı ve parça düşürdümm parça düşürsen farkına varırsınn öyle ufak parça olmuyo düşenn çünki sancısı ddaa çok şiddetli oluyo dinmek bilmyo ama şöyle bişe ookumuştum internette bazı kadınlar adet oluyorum sanıyolarmış ama düşük yapıyolarmışş ama senn bi uzmana görünn herşey belli olur kendine iyi bak

bide düşşüktrn sonra bi 10 gün kanama devam ediyo hafif hafif benim 8 gün sürmüştü

bide düşşüktrn sonra bi 10 gün kanama devam ediyo hafif hafif benim 8 gün sürmüştü

Benim o şıddetlı agrı ve akıntıdan sonra kanamam gelmedı suandada yok dun rahatlamıstım reglı olmusumdur dıye ...arkadaşlarda saolsun yardımcı oldular ...rahatlamıstım bugun yıne kotuyum cunku o kanamadan sonra bırdaha kanama olmadı reglı degılmısım yanı ...
bırde benden parca falan dusmedı su gıbı kanamam oldu ...
suandada acaba hamılemıyım sorusu geldı aklıma ??? ama dun testte cıkmadı yanı hamıle degılsın dendı cok karıstı kafam yıne senağlama

canım ben 5 tane en küçüğü 5.aylık düşük yaptım daha ilk aylarda düşük olduğu zaman et parçası oluyor ve birde zar olması lazım hani yumurtanın zarı gibi ama korkma ve ümidini kaybetme ben 5 tane düşük yaşadım halen ümitliyim sakın korkma eminim allah sana ve bizim gibi bebiş isteyenlere en kısa zamanda verecek bunu hisset ve ümitsiz olma biz uzkta olsak senin yanındayız

canım ben 5 tane en küçüğü 5.aylık düşük yaptım daha ilk aylarda düşük olduğu zaman et parçası oluyor ve birde zar olması lazım hani yumurtanın zarı gibi ama korkma ve ümidini kaybetme ben 5 tane düşük yaşadım halen ümitliyim sakın korkma eminim allah sana ve bizim gibi bebiş isteyenlere en kısa zamanda verecek bunu hisset ve ümitsiz olma biz uzakta olsak senin yanındayız ayrıca iyi bir doktora git ihmal etme tatlım.

canım benım eger duşuk olsaydı koca koca pıhtılasmış kan parcaları duşururdun ben 2kere duşuk yaptım biliyorum ve acıdan ölurdun senın vucudun hamişlıge hazırlıyo kendini aklında olsun.

canım düşükte cok fazla kanama ve agrı olur dıye bılıyorum..hem gıt bır hastanedneye beta hcg yaptır..sen bakam doktora..her zaman dinleme doktorunu:) arkadaısn dedıgı gıbı üşenmıs o bıraz..benım adetıme 2 hafta vardı hamıle oldugumu ögrendıgımde...

kanda yapılan teste adet döneminden önce bakmaya baslıyorlar ve eger varsa zaten degerler her gün ikiye katlanarak büyüyor ve bir günde düsmüyor bu degerler eger hamile olsaydın kandan bakmıslarsa muhakkak bu degerler yüksek cıkardı ve idrarda test yaptıgın zaman on gün beklemeye gerek ben üc günlüktü ve cok net cıkmıstı ama bir hafta oldugunda daha kesin oluyor bencede hamile degilsindir bazen bebek icin yer hazırlıyor derler bizdede

merhaba
öncelikle çok geçmiş olsun.Allah en kısa zamanda sana sağlıklı bir gebelik yaşatsın dileğimle anlatayım
geçen sene haziran ayında aynı olayı bende yaşadım ve dr bana kimyasal gebelik yaşamışsın dedi.aynı sende ki gibi adettim düzenliyken geçikme oldu ben kan testi yaptırdım ve pozitif çıkmıştı ertesi gün ise aniden t-wc ye koştum ve kan boşaldı parça yoktu ki zaten yeni gebelikte parça olmazmış bunun üzerine dr aradım ve beni hemen çağırdı meğersem sorunsuz bir düşükmüş yani KİMYASAL GEBELİK sende de böyle birşey olmuş olabilir bence en kısa zamanda iyi bir uzmana görün:1hug:

Son düzenleme:
canım öncelikle geçmiş olsun herkezde farklımı bilmiyorum boş gebelik farklıda olabilir pek bilgim yok ama bende 5 haftalık bebegimi düşürdüm iki ay önce ve iki tane parça geldi ufak gelenlerin haricinde ve damarlı damarlıydı sana faydam olmadı belki ama arkadaş parça gelmiyo demiş geliyo ama boş gebeligi bilmiyorum ALLAHA EMANET OLL ve iyi bir hastaneye git araştırma hastanesi olsun

canım hiç kafanı bulandırma hemen iyi bir doktora git ne olduğunu öğren çok geçmiş olsun

canım eğer parça - pıhtı düşürmediysen düşük değildir.sadece geç gelen adetin şiddetli sancısı olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…