Bebegimi düşürdüm galiba yardım : ((((

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Arkadaşlar reglımden 8 gun gectı dun saglık ocagına gıttım kan testı yaptırmak ıcın doktor bellı olmaz erken henuz dedı enaz 10 gun gecmelıymış...Bugun sabah eşimi işe gondrdım ve yattım tekrar saat 10 gıbı kasıklarımda dayanılmaz bır agrı ve krampla uyandım tuvalete zor attım kendımı tuvalete gıttıgımde bırden kan boşaldı ve o agrı dahada arttı 10 dakıka o agrıdan cıkamadım tuvaletten...zorla kendımı yatak odama attım ve esımı aradım yetiş diye...esım 20 daya geldı ve acıle kaldırdılar benı...
Acılde ılk once kan ve ıdrar testlerı yapıldı hamılelık varmı dıye sonuçlar gelene kadar mudahale edemedıler kıvrandım durdum...ve nıhayet sonuçlar geldı hamıle degılsın dendı regl sancısıdır dendı...serum agrı kesıcı ıgneler vs...verıldı yenı cıktım hasteneden.
Gelırken saglı ocagımdakı doktoruma gıttım olayı bugun boyle oldu dıye kan testınde cıkmayabılır henuz erken dunde demıstım sıze dedı testlere baktı düşük olabılır ve dusuk testı yapılmamış sıze dedı ....
şuanda pek kanamam yok ama agrım var karnım cok şiş napmalıyım :KK43: ailemden uzagım kımsemde yok esımden başka yardımcı olan ...bebegım varmıydı kaybettımmı dusuk nasıl olur napıcam ben ????senağlama

canım üzülme herşeyin hayırlısı ... aama bu belli olmas canım belki erçektende düşük deildir adetin geciktigi için böle olmuş olabilir agrılar felan bendede olurdu bu gibi sorunlar ... ve adetim 10 11 gün geçtigi olurdu.

kanaman olduğunda parça falan düştümü acaba?? eğer düştüyse düşük olabilir normal kanamysa belki adet olmuşsundur.

canım üzülme herşeyin hayırlısı ... aama bu belli olmas canım belki erçektende düşük deildir adetin geciktigi için böle olmuş olabilir agrılar felan bendede olurdu bu gibi sorunlar ... ve adetim 10 11 gün geçtigi olurdu.

ama ben bunu nerden anlıycam ne oldugunu bıle bılmıyorum kafam karıştı ??? acilde hamıle deılsın dendı ama saglık ocagındakı doktorum bellı olmazkı düşük olabılır dedı ??? ve benım regl agrım bu derece olmadı hıcbırzaman ve kanamamda bırden boşalmadı :KK43:(

kanaman olduğunda parça falan düştümü acaba?? eğer düştüyse düşük olabilir normal kanamysa belki adet olmuşsundur.

parca gelmedı hanı sular gıderde geldıgınde bırden muslugu acarsın fışkırır akar oyle oldu benım kanamamda ..ve şuanda kanamam yok...gelırmı bılmıyorum o şaşırttı benı

istersen bir daha git dr hem için rahat olur hemde bir rahatsızlığın varmı öğrenirsin aniden kanama olduysa..(geçmiş olsun)

Bence bi kadın doğum uzmanına git sağlık ocağındaki ve acildekiler pek bilmezler bu işleri ben idrar tahlilimi adetim gecikmeden yapmıştım gebeliğim belli olmuştu kan testinde daha önce çıkıyor sağlık ocağındaki biraz abartmış 10 gün falan geçmesine gerek yok netten araştırabilirsin.düşük olabilir benim bi kanamam olmuştu dediğin gibi şakır şakır daha açık renk su gibi kan boşaldı bira anda ardından da adet kanı gibi damla damla gelmişti 2.ayımda ama çok şükür şu anda iyiyz iyi bi kadın doğum uzmanına gitmani tavsiye ediyorum

Bence bi kadın doğum uzmanına git sağlık ocağındaki ve acildekiler pek bilmezler bu işleri ben idrar tahlilimi adetim gecikmeden yapmıştım gebeliğim belli olmuştu kan testinde daha önce çıkıyor sağlık ocağındaki biraz abartmış 10 gün falan geçmesine gerek yok netten araştırabilirsin.düşük olabilir benim bi kanamam olmuştu dediğin gibi şakır şakır daha açık renk su gibi kan boşaldı bira anda ardından da adet kanı gibi damla damla gelmişti 2.ayımda ama çok şükür şu anda iyiyz iyi bi kadın doğum uzmanına gitmani tavsiye ediyorum

saol inan benı cok rahatlattın şuanda ınanılmaz kotuyum anlatamam senağlama cok tesekkurler
pekı dusuk nasıl olur dusuk yaşayan arkadaşlar bıraz anlatırmısınız senağlama

canim adetten 8 gun gecti diyosun hicmi idrar testi yapmadin kendi kendine.eger yapipta negatif cikmissa hamile degilsindir cunku 8 gun hamilelik icin uzun bir sure.gecikmesi normal hormonlarin oynamistir belkide,ve oyuzden agrin cok olmustur uzulme isallah en kisa zamanda hamile kalirsin

Güzelim ben bir ay önce düşük yaşadım.Daha 5 haftalık gözüken bir hamilelikti(Gerçi hesaplara göre 7 haftalık ama gelişim normal olmadığından doktor 5 haftalık demişti)Sen canını sıkma bence seninki düşük değil çünkü benimkinde bile daha keseyi yeni görmüştük bebek bile yokken çok büyük parçalar geldi hiç normal adet gibide değil düşük olduğunu çok iyi anlıyorsun avcumun içi büyüklüğünde 4 tane et parçası düştü ve bunu farketmemek olanaksız.Ayrıca ağrı olayına gelincede ben sadece hafif adet sancısı çektim.Tabi bu değişken olabilir.Ama senin 8 gün geçmiş et parçası tarzında bişeyler hissetmen gerekirdi hamile olsan benim gibi 5 haftalık olmalıydın çünkü.Ayrıca şu hamilelik testinin erken olduğunu söyleyen biraz üşenmiş test yapmaya sanırım çünkü kan testinde 10 gün beklemeye asla gerek yok.Onun dediği idrar testi.Ayrıca idrar bile olsa benim bebeğin gelişimi geç olmasına karşın idrarda adet geçmesinden iki gün sonra belli olmuştu gerçi silikti ama kanda gayet net anlaşılmıştı.Sen içini rahat tut bence adet sancısı seninki ama sen yinede doktora bir git.Bu şekilde adet olmanda normal olmayabilir kist varmı diye bir gösterebilirsin.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

canım dusuk aynen senın dedıgın gıbı oluyor 1 ay oldu ben dusuk yapalı anıden oldu benımde
hayurlısı olsun ıns senınkı dusuk degıldır
arkadasların dedıgı gıbı bır jınekologa gıt ıcın rahat etsın

Kalimerom iipekk ve dıger yorum yazan arkadaşlar Cok tesekkurler okadar ıyı geldıkı yazdıklarınız cok rahatladım ailemden uzakda olunca ayrı bır sehır yenı evlılık... cok yabanda gıbıyım kımseyıde tanımıyorum :KK43: ....
kıme ne sorunumu anlıtıyım cok tesekkurler Allah razı olsun arkadaşlar suanda daha ıyıyım ...
doktora gıdıcem yıne umarım dusuk degıldır regldır ...

Canım ya adetin gecikmiştir ya da kimyasal gebelik geçirmişsindir. Gerçi hamile olsaydin düşükten sonra bile hcg hormonu hemen kanda kabolmadığı için pozitif çıkıyor . Geçmiş olsun

Canım ya adetin gecikmiştir ya da kimyasal gebelik geçirmişsindir. Gerçi hamile olsaydin düşükten sonra bile hcg hormonu hemen kanda kabolmadığı için pozitif çıkıyor . Geçmiş olsun

tesekkur ederım sızınle moral buldum ayaga kaltım senağlama ıyıkı varsınız cokda duygulandım cok tesekkurler Allah sızınde gonlunuze gore versın inş.senağlama

ocak ayında düşük yaptım bende parça gelmişti sende parça olmamış sanırım. inşallah kötü bişey çıkmazda regl olmuşsundur..en kısa zamnda dr gitmeni tavsiye ederim..

ocak ayında düşük yaptım bende parça gelmişti sende parça olmamış sanırım. inşallah kötü bişey çıkmazda regl olmuşsundur..en kısa zamnda dr gitmeni tavsiye ederim..

benden parca gelmedı şükür ama ne oldugunuda anlayamadım doktora gdıcem bakalım ...

adetinin üzerindne 8 gün geçti ve belli olmaz mı dendi ? garip geldi olur mu ya benima detimin üzewrinden 8 gün geçti idrarda hamile çıktı o dr bence saçmalamış kusura bakma canım ama bence öyle olur mu öyle şey ya tövbe tövbe kanaman için yorum yapamam ancak geçmişolsun sakın üzülme rabbimden dileirm ki sana saglıklı bir gebelik ve saglıklı bir bebek versin inşaallah amin bana kalırsa senin ki adet kanaması düşük olsa parça olur mutlaka

canim gecmis olsun,saglik ocagindaki doktor kuyruklu ve de kulliyen sallamis,gebelik kan tahlilinde adet gununu 1 gun gecse belli olur,idrarda 1 hafta bekleniyor biliyorum ki ben adetimi 1 gun gecmisti kan tahlilinde ogrendim hamile oldugumu,ALLAH im hakkinda hayirlisini nasip etsin

Arkadaşlar dunku (14.05.2008) kanamamdan sonra bugun hıc kanamam olmadı dun bırden sabah boşaldı okadar ..bugun hıç kanamam olmadı adet sanmıştım ama degılmıydı ya offf napıcagımı sasırdım sızce nedır ??? cok koyu kahve lekem geldı bıdefa okadar nedendır sızce korkmaya başladım karnımda acıyor cok :KK43:

X