Bebeğimi beklerken tüp bebek

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
3.420
10.331
31
Hayırlı günler kızlar 4 sene geçen hastane klomen tedavisi sonrası. 29 nisanda bebeğimi yerleştirdiler yani transfer oldum. Cok sükür umutluyum. Ağrılarım var hala ve mutluyum. Bu gun 10. Günüm heycan var. Hissediyorum sanki yavrum bana tutundu.esim askeri personel 3 aydır bu süreç için yanımdaydı. Cuma günü tahlil günümüz ve esim gorev yerine geri donecek 6 ay yok. Benimle birlikte oylr çabaladı anlatamam. Bebek gibi baktı bana hiç kaldırmadı. İlaçlarım banyom evimiz gül gbbi Derler ya aynı öyle baktı bana. Cok dua ediyorum Rabbım bizede nasıp et olmayanlara da. Esim gidecek gitmeden musmutlu ayrılsın istiyorum. Aceba bu gun tahlil yaptırsam mi soruları var aklımda. 6.gun emriyosu yavrum ınslalah bana tutunmuştur babasına çok güzel haberler veriz bu mübarek günde lütfen dualarınıza beni ve bebegimide katın. Hep hayırlısı diyerek girdik bu işe olmazsa tekrar denicez dedik. Üzülmüyorum diyorum esime ama uzulcem bu bir gerçek. Onun o gun gidecek olmasida beni üzüyor. Cok mutlu bir şekilde gitmesini istiyorum. Rabbim yalvarıyorum sag salim haberler alalım 4 yıldır yaptigim idrar testlerinden alcam 10 tane falan tepesinde çift çizgi gorcem kanda öğrendikten sonra Rabbım kimseyi evlat hasretiyle sınamasın kimsenin kucağını boş bırakmasın. Herkes hayırlıca anne baba olma hissini tadsin. Bu mübarek günlerde Rabbım hepimizin yüzüne baksın...

Canı Gönülden istiyorum ve dua ediyorum. Sizin için o kadar samimi yazmışsınızki olmazsa bende çok üzülürüm ama bence sizin güzel olucak sonucunuz Allah’ın izniyle

Amin ınslalah kan verdik 2 de çıkacak ınslalah

Rabbim inşallah Sizin hakkınızda en hayırlısı neyse onu verir benim de eşim asker Ben de onu öyle üzgün yollamıştım zor olmuştu Benim için de Ama zamanla düşüyorsunuz Ben şu an 2 tedaviye başlayacağım benim sorunum tüplerde tıkanıklık varmış sizin sorununuz neydi bir de eşiniz giderse onu üzgün yollamayın Sonuçta benim eşim de bu meslekte ve gerçekten işyerinde Stres için neler canları ile iş yapıyorlar O yüzden Eşinize de destek olun veren Allah alan Allah lütfen bunu unutmayın nasipse zaten olur nasip değilse yaprak kımıldamaz

Değerlerim iyi çıktı çok sevindik ınslalah sağlıklı bir hamilelik olur Rabbım her isteyene nasıp etsin çok şükür rabbime hamd olsun ne desem bilemiyorum hayırlısı dedim bekledim Rabbım verdi hepimizin yüzü gülsün ınslalah

Ben burda neler okudum neler dinledim dert ortağı olsum Rabbım ol derse oluyormuş onu anladım sadece ona sığınmak lazımmış

MaşaAllah Rabbim hayırla ilerletsin
Valla canım sabah 10 da verdim 90.51 çıktı 3 de verdik 178 çıktı çok şükür ınslalah hayırlıca ilerler kalp atışında duyarız tek duam bu ve Rabbım herkse versin

Valla canım sabah 10 da verdim 90.51 çıktı 3 de verdik 178 çıktı çok şükür ınslalah hayırlıca ilerler kalp atışında duyarız tek duam bu ve Rabbım herkse versin
Amiin inşallah senin sorunun sorunun neydi hayırlı uğurlu olsun Allah kucağınıza almayı eline ayağına kavuştursun inşallah canım benim

Amiin inşallah senin sorunun sorunun neydi hayırlı uğurlu olsun Allah kucağınıza almayı eline ayağına kavuştursun inşallah canım benim
Amin canim ınslalah benim tek tüpüm kapalıydı ve hiç adet olmuyordum ilaçla oluyordum esim sorun yoktu sukur oldu Rabbım hepinize nasıp etsin

Ilk denemede mi tuttu benim iki tüpte tıkalı ilk denemeyi yaptık tüp bebek tutmadı simdi donmuş var onu deniycez
Evet ca im çok şükür ilk yaptık tuttu Rabbım sana ve olmayanlara da nasip etsin inşallah güzel ilerler hersey kalp atışları kese 3 ay hayırlıca gelir inanamiyorum hala ama var cok sükür

Öyle oluyor benım eşimde gece boyu baba olcam baba olcam dıye uyuyamamştı durup durup benım karım hamile diyordu çok şükür bugünlerimize
Allahım sag salim aglariliza girelim ınslalah şimdi uyandı diyor bebıs kurban olurum Rabbım canı gönülden isteyene nasıp etsin aratmasin

kızlarrr bebeğimi kucağıma aldım dilerim hepinize nasip olur bu duygu. önce allahım sonra doktorum sabri beyin sayesinde :)

hayırlı olsun yazılarınızı okuyunca nasıl mutlu oldum sizin adınıza Rabb'im isteyen herkese nasip etsin bende transfer olacağım inşallah bende olumlu sonuç alırım sonunda. Dualarınıza talibim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…