bebeğime ne giydireceğimi şaşırdımmm

ben oğluma uzun kollu çıt çıtlı bady alta ayaklı alt çorap patik üste uzun kollu bi bady ve yelek ev de 20-21 derece yatarken yeleği çıkarmıyorum üzerine bi ince bi de kalın battaniye örtüyorum

ben sıze bakarakdan cok gıydırıyorum galıba 2hafta oncesıne kadar 2 tane uzun kollu cıt cıtlı badı uzerıne penye altınada kılotlu corap ve pantolon son zamanalrda da fazladan yunlu kısa kollu ust vardı cokmu

Benim kızımda 5 aylık.içine uzun kollu çıtçıtlı badi ayağına çorap sonrada tulum giydiriyorum..Önceleri kilotlu çorap giydiriyordum artık giydirmiyorum evim sıcak.yatarkende yorgan örtüyorum hava çok soğuksa yorganın üstünede ince battaniyesini örtüyorum..

sedefcim ev soğuk deilse fazla cnm.fazla giydirmekte yi deil minikleri,biraz alışık olsunlar,bağışıklıkları kuvvetlenir

ben sıze bakarakdan cok gıydırıyorum galıba 2hafta oncesıne kadar 2 tane uzun kollu cıt cıtlı badı uzerıne penye altınada kılotlu corap ve pantolon son zamanalrda da fazladan yunlu kısa kollu ust vardı cokmu

canım sizin ev kutuplarda mı yoksa... yazık yavruma çok kalın sıkılıyodur içinde.. gamyoncuiremsu bizim ev çok sıcak şu an...soba da yanmıyo aslında.. ben sadece zıbın giydirim bacaklarıyla oyalanıyo...

ben alta cıt cıtlı body , onun ustune bır penya ust , alt kısıma bır corap ve penye pantolon ya da esofman
ıcersı serın olunca ustune bır yelek . o kadar gıydırıyorum yatarken de aynen..
cok gıymeye alıstırmayacagım

bende diloşumla aynı giydiriyorum bazen yelek bile fazla geliyo yavruma valla çıkarıyorum o zaman

bende atletinin üstüne uzun kollu çıtçıtlı badi onun üzerinede bi penye giydiriyorum ve yelek
altınada bi ayaklı penye onun üstüne ayaksız penye vede patik giydiriyorum yeleğini yatarken çıkarmıyorum çünki üstünü çok açıyor hatta yeleğini ters giydiriyorum göğsü üşümesin diye
ilk bikaçgün kalktığımda kafası ters dönmüş gibi geliyodu:roflol:

allah iyiliğini versin çok güldüm kızzzzzz

ben bi kısa kollu bide uzun kollu çıtçıtlı badi kilotlu çorap kısa çorap (ebrarın ayakları hiç ısınmıo babannesi varken bide patik giydirio) bi pijama uykudan uyanıncada penye yelek giyiyo

hee bide belki sizler biliosunuzdur ama ben yeni duydum erkek bebeklere kilotlu çorap giydirmek sağlıklı deilmiş çevramde çok giydiren vardı belki aranızda giydiren varsa dr.a bi danışsın bence..

X