Bebeğime çok Teşekkurler

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
767
127
39
14 Haftalik Hamileydim Ikili Test Yaptirdim Sonucu Kotu çikti.. Doktor Amniyosentez Yaptirmami Soyledi. Amniyosentez Demek Bebeğin Su Kesesinden Karindan Iğne Vurarak Suyundan Ornek Alip Down Sendromu Varmi Yokmu Diye Araştirmasiydi. Ama Bu Işlemin Düşük Riskide Vardi Hayata Okadar Küsmüştümki Okadar Beklediğim Bebeğim Ya Beni Terkederse Diye Hemen Hemen Her Gun Ağliyordum Amniyosentezi Yaptirdim 10 Gun Yattim Kalkmadan Düşük Riskini Aştim çok şükür Amniyosentezinde ön Sonucunu Verdi Doktor Iyiye Gidiyor Bebeiş Sağlikli Dedi çok Sevindim Anlatamam...

Bebeğim Beni Birakmadiğin Için Sana Sonsuz Teşekkur Ediyorum Seni Sabirsizlikla Bekliyorum...
Allahimada Binlerce Kez şükürler Olsun...

allah kucağına sağlıklı sıhhatlı almayı nasip etsin arkadasım
mutlu bi şekilde

bende tebrik ediyorum annesi ikinizi de...
sağ slaim kucağına aldığın günleride görürsün inşallah...

gözün aydın o süreç hiç geçmemiştir eminim benimde yaşımdan dolayı bir test yapmışlardı hamileyken sonuç gelene kadar sıkıntıdan maf olmuştum senin sevincini anlayabiliyorum inşallah hayırlısıyla evladını kucağına alırsın canıma.s.:nazar:

insallah saglikla kucaginada alirsin...
bikez daha kanitlandi bu testlerin kesin
sonucu vermedigi...

geçmiş olsun canım inşallah sağlıklı sıhhatli alırsın kucağına ben çok duydum doktorların çocuk dovn sendromu deyipte sağlıklı doğduğunu

X