Bebeğimden bana grip bulaştı. Napabilirim yardımmmm

dreamcatche

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2023
41
6
30
6 aylık Bebeğime , anaokuluna giden ablasından üst solunum yolu enfeksiyonu bulaştı , bebeğimden de tabiki bana bulaştı emzirdiğim için. Yani ev revir gibi anlayacağınız. Ben emzirirken hijyeni nasıl sağlayacağımı bilmiyorum bebeğim hasta ama ben de hastayım benden ona tekrar birşey bulaşır mı veya onun iyileşmesi için neler yapabilirim anneler? Emzirmek ve ıhlamur dışında bir şey bilmiyorum doktoru sadece calpol yazdı

6 aylık Bebeğime , anaokuluna giden ablasından üst solunum yolu enfeksiyonu bulaştı , bebeğimden de tabiki bana bulaştı emzirdiğim için. Yani ev revir gibi anlayacağınız. Ben emzirirken hijyeni nasıl sağlayacağımı bilmiyorum bebeğim hasta ama ben de hastayım benden ona tekrar birşey bulaşır mı veya onun iyileşmesi için neler yapabilirim anneler? Emzirmek ve ıhlamur dışında bir şey bilmiyorum doktoru sadece calpol yazdı
Geçmiş olsun, muhtemelen iyileşince bağışıklık oluşur kaptığınız hastalığa bir süre, sonrasında bir şey olmaz aynı hastalık denk gelirse tabi

Merhaba. Emzirmeye devam edin bol bol emzirin. Sizin de grip olmanızla sütünüze gribe karşı üretilen antikorlar geçer ve oradan da bebeğinize ulaşır böylece bebeğiniz de daha kolay atlatır. Inşallah kolay geçer Allah şifa versin ✨

X