Bebek Beslenmesi bebeğim yemek yemiyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Artemss

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2013
132
65
39
merhaba, 10 aylık bebeğim hala aktif olarak yemek yemiyor. değişik tarifler deniyorum ama tabi tuzsuz, şekersiz olarak. kahvaltı yaptıramıyorum. yumurtayı omlet, peynirli, krep şekillerinde denedim; ayrı sade olarak vereyim dedim yok yemiyor. çorba çeşitlerinden bir tek sebze çorbası yiyordu, bu ay onu da yemiyor. tek yediği yoğurt ve elma. bu ay doktorumuzdan eksi not aldık; hiç kilo almamış, boyu da uzamamış
zaten doktor mağduru olduğumuzu düşünüyorum. diğer arkadaşlarım 4 aylık bebeklerine kendi yemeklerinden verirken ben hep doktorun tavsiye ettiği biçimde yaptım. sonuç işte böyle..
Ankara'da bildiğiniz önerdiğiniz bir beslenme uzmanı, bebek danışmanı vs varsa lütfen bana yardımcı olun.

yaa uyarınız için teşekkürler..bu konuyu ilgili yere taşıyabilir miyim veya ilgili yere tekrar yazayım mı?

Çocuklar ve yetişkinler için özel beslenme danışmanı arayan kişilere tavsiyemdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…