Bebegim uykusunda surekli dönüyor

Ondan olabilir benimkilerde 10 aylıkken başladılar ben tek baktığım için çocuk doktoru sana yazık dedi :) ben emzige karsiydim 10,11 aylıkken verdim tuttular sevdiler bide emziksiz asla tüh başka marka filan deneyin belki alışır muhtemelen hep meme arıyor ondan atlıyor zıplıyor:)
bir damaklı birde su kiraz şeklinde olanlardan denedim sevmedi simdi oyuncakların arasında denk geldikçe alip kemiriyor dis kasiyici olarak bizimki biberonu bile zor aldığı icin çokta zorlamadım keske emzik alsa rahatlasam bende sırf emmek icin yemek yemiyor

Normal benim kız da sürekli dönüyor, 15 aylık olacak aylardır öyle döner durur. Kare şeklinde olan oyun parkları var ben ondan aldım kullanıyorum, memnunum. İçinde yatağıyla beraber aldık. Diş çıkarma döneminde emerek uyumaya geri döndük, içine girip emzirip koyuyorum ve çıkıyorum. Normal park yataklara göre çok daha kullanışlı oldu benim için. Zaten oyun oynamak için kullanmayı sevmedi. Ben de uyuturken kullanmayı denedim. Beşikteyken kafasını vuruyordu bunun kenarları fileli. Gerçi direkleri var ama beşikte sürekli vuruyordu bunda o kadar vuramıyor. Oturmaya başladığı sıra uykusunda oturup oturup kendini karşıya atıyordu. Emeklerken de devam etti. Şu sıralar desteksiz yürüyor kendini kaldırıp atmıyor artık. Ama dönüşler devam ediyor. Asla son gördüğüm yerde kalmıyor. Şuan uykusunun arasında dede diye mırıldanıyor mesela. Her yeni güncelleme uykularda yerini alıyor :))
Bazen kayınvalidemlere köye gelip kalıyoruz. Köşe yastıkları olur ya bin kilo ağırlığında(!) falan. Onlardan set kuruyorum çevresine iki kat. Tek kat olursa uyku sersemliği ile üstünden aşıp emekliyor
Bende uyurken bile basında bekliyorum artik bir isim oldumu yurutece koyuyorum

X