Bebeğim sürekli emiyor ve emmediği zaman huysuzlanip ağlamaktan morariyor

yorgunveasiguzel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2024
5
0
Hanımlar bebeğim 33 günlük. İlk haftadan beri sürekli emmek istiyor sadece uyuduğunda rahatlıyorum ama şuan uyumakta da sıkıntı çekiyor uykuya dalamiyor. Dışarı çıkamıyorum sürekli göğsümde duruyor vermedigim zaman asabi olup ağlamaktan morariyor hatta sesi kisiliyor. Gazı da var çıkarsa da yeterli gelmiyor. Kucakta da durmuyor sadece emzirirken duruyor .ne yapacağımı şaşırdım benim gibi olanlar beslenme saatlerini nasıl yapıyorsunuz. Bir de kilo alımı iyi durumda

Doktora götürdüğün de ne dedi.? Benim bebeğim de öyleydi. Geçiyor bugünler. Sürekli gaz masaji yapacaksın. Doyuyor mu? Duymuyorsa zaten doktor mama ile destekle demiştir. Çok normal aslında.

Cok normal 1 yasinda hala emerek uyuyor hala her aklina estiginde meme istiyor bizde biryere gidemezdik gidersekte disŕida emzirirdim gazi sueekli emdiği icin oluyor emerek rahatlamak istiyor ama emdikce yine gaz oluyor bunlari yazarken bile oglum emiyor😪🤭 hhic saatli falan emzirmedim her istediginde verdim iyiki oyle yapmisim cok cabuk buyuyorlar cunku

Hanımlar bebeğim 33 günlük. İlk haftadan beri sürekli emmek istiyor sadece uyuduğunda rahatlıyorum ama şuan uyumakta da sıkıntı çekiyor uykuya dalamiyor. Dışarı çıkamıyorum sürekli göğsümde duruyor vermedigim zaman asabi olup ağlamaktan morariyor hatta sesi kisiliyor. Gazı da var çıkarsa da yeterli gelmiyor. Kucakta da durmuyor sadece emzirirken duruyor .ne yapacağımı şaşırdım benim gibi olanlar beslenme saatlerini nasıl yapıyorsunuz. Bir de kilo alımı iyi durumda
Kilo alımı normal ise yasadiginiz normal. 3ay bu şekilde yaka iğnesi gibi göğsünüzde olacak.birakin emsin ve süt miktarini ihtiyaci oranında arttirsin. 3. Aydan sonra Dogduklarini başka bir dünyada olduklarini anlıyorlar. 3. Ay emme isteği azalıyor . Slingle çıkabilirsiniz dışarı. Gaz için gaz damlaları mevcut . Ayrıca sizde yemeklerinizde kimyon kullanın. Kimyon tohumu alıp çayını yapabilirsiniz.
Benimki 6ay boyunca 1saatte bir zaman tutmadan hep emdi. 2yasinda ve sürekli yemekten hemen sonra bile emme isteği var. Tamamen duygusal ihtiyaçtan.

İstedikçr verin o daha çok küçük. Ağlama sebebi gaz kaynaklı muhtemelen

Normal, sizi sadece doymak için emmez. Sıkılır emer, özler emer, su ister emer...
Aç kalmiyorsa sütünüz yeterli ise kilosu da iyi ise sıkıntı yok emzirin daha çok minik annesi.

Doymuyor olabilir mi
Gazı da vardır o kesin de aklıma sadece doyamadığı geldi
Yarım saatten kısa süre emzirmeyin

Normal, sizi sadece doymak için emmez. Sıkılır emer, özler emer, su ister emer...
Aç kalmiyorsa sütünüz yeterli ise kilosu da iyi ise sıkıntı yok emzirin daha çok minik annesi.
Teşekkür ederim
Doymuyor olabilir mi
Gazı da vardır o kesin de aklıma sadece doyamadığı geldi
Yarım saatten kısa süre emzirmeyin
Ben memeden birakmazsam kendisi hiç bırakmıyor açıkçası. Sürekli mememde. Sütümü saginca evet az geliyor ama kilo alımı yeterli olduğu için doktor mamaya gerek yok dedi

Seni emzik olarak kullanıyordur ya da kolik bebektir gazından dolayıdır dedi
Benim oğlan kolik ve gazliydi. Sürekli memedeydik. Bazen gaz ağrısını geçirmek için bile emiyor demişti doktor. Sıkıntısını sadece emme yoluyla atlatmaya çalışıyor dedi dediğim gibi bol kucağında olacak. Ve günde çok fazla gaz masaji yapacaksin

Benim de bebeğim böyleydi.3 ay bir hafta ne yaptıysam olmadı .durumu kabullenip devam edin derim.tabi bu kilo alımı iyiyse ve doktor kontrolünde iyi çıktıysa geçerli

X