Bebegım plastık dügme yutmus olabılır mi:((

nevkaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2016
1.022
315
merhaba hanımlar aksamdan berı içim içimi yıyor bugun perdelerı yıkadım güneslıgı astım tülü cıkardm sırayla yıkıyordum 8 aylık kızım da koltukla yanıma oynuyordu sepetı önune verdm nyse koltuktan ındım tülü bıraktm perde skıstırıcı dügmeler varya hanımlar plastık o elındeydı nyse dedm hemen alcm zaten gözümn önundeydı sonra guneslıgı ütüleym dıye baslarken elınden alaym dedm yok düstü sanırım dye önemsemedm sonra yemek yedırdım corba ıctı yatrcktm oyuncaklqrı etrafı topladm ama yok plastık sey yokk kafayı yycem yutmus olablr mi emın deglm bıraz tırtıklı yutsa tahrıs eder bogazı öksürür ne bılım bı tepkı verır dye dusunuyorm farkederdm dıyorm arada cok zamanda yok ne nasıl oldı artk düsünmekten hatırlayamıyorm bıle.. esımde yutamaz dıyo yutsa bıle kakasyla cıkar ama onu cıkarablr mi ki Röntgende plastıkler cıkmıyormus ıkı gun cocugu takıp edın denıldı hemsıre arkdsm aksıne yutup yutmadgna emınde degılz bı süphe sadece byle bseyle karsılasan yasayan var mı kızlar sızce yutmus olablr mı fotoyu yuklycm smdı uzun oldu braz okudugunuz ıcın tesekkurler

Eklentiler

• 5AC5F5C4-CB36-468E-8D8D-5703DCB214D7.jpeg
    5AC5F5C4-CB36-468E-8D8D-5703DCB214D7.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 408
Bulamasdiysaniz doktora göturun. Daha buyuk bir tehlike olmasi engellenir. Belki de yutmadi saga sola kacti. İyice baktiniz mi???

öncelikle sakin ol canım dediğin gibi kakasını ypana kadar bekle.. yutsa boğulurdu biran anlardın kocaman düğme bizdede var ondan.. benim oğlumda 9 aylıkken küçük tren tekerleği yutmuştu 2 gün sonra çıkardı.. ama bizimki bildiğin boğuldu kızardı morardı tekerleği yuttu o telaşla. yani bu düğme daha büyük bence iyice ara evi atmıştır biyerlere cimcime.

Atletinin icine bile bakin yaramaz oynarken atmis olabilir

Canım geçmiş olsun öncelikle. Benim oğlum plastik çatal yemişti bende buraya konu acmistim. Sen kakayi takip et. Yutup gittiyse birşey olmaz demişlerdi bana. Mide eritiyormuş yeter ki tıkanmasin.

merhaba hanımlar aksamdan berı içim içimi yıyor bugun perdelerı yıkadım güneslıgı astım tülü cıkardm sırayla yıkıyordum 8 aylık kızım da koltukla yanıma oynuyordu sepetı önune verdm nyse koltuktan ındım tülü bıraktm perde skıstırıcı dügmeler varya hanımlar plastık o elındeydı nyse dedm hemen alcm zaten gözümn önundeydı sonra guneslıgı ütüleym dıye baslarken elınden alaym dedm yok düstü sanırım dye önemsemedm sonra yemek yedırdım corba ıctı yatrcktm oyuncaklqrı etrafı topladm ama yok plastık sey yokk kafayı yycem yutmus olablr mi emın deglm bıraz tırtıklı yutsa tahrıs eder bogazı öksürür ne bılım bı tepkı verır dye dusunuyorm farkederdm dıyorm arada cok zamanda yok ne nasıl oldı artk düsünmekten hatırlayamıyorm bıle.. esımde yutamaz dıyo yutsa bıle kakasyla cıkar ama onu cıkarablr mi ki Röntgende plastıkler cıkmıyormus ıkı gun cocugu takıp edın denıldı hemsıre arkdsm aksıne yutup yutmadgna emınde degılz bı süphe sadece byle bseyle karsılasan yasayan var mı kızlar sızce yutmus olablr mı fotoyu yuklycm smdı uzun oldu braz okudugunuz ıcın tesekkurler
onu ben bile yutamam...arayın düğme bir yere kaçmıştır.

Heryere baktk hanımlar odanın heryerıne koltuk örtüsünü actm kenarlr fln ama yok bn anlamadım ne nasıl oldu dusundukce zaten kafamda karıstı hersey ıkı tane aldm dye hatrlıyorm ama kenarda bı tane vardı onu taktm dgerı yok kafam corba oldu onu ben bıle yutamam dıye bnde dusundum ınanın ama süphe kemırıyo

Bütün olarak yutması biraz zor ama imkansız değil.Telaş yapma sakin ol.Kakasini kontrol et,sabah da bi doktora göster için rahat etsin

Bence uykusunda dikkatli olun ne olur ne olmaz. Tabi doktora da danismissinizdir diye dusunuyorum.

Benim oglum da yeleginin dugmesini yuttu. Kakasiyla birlikte çıktı. Rahatsizligi yoksa doktora goturmenin manasi yok dediginiz gibi ultrasonda cikmaz. Doktor da bekleyin der. Kabizlik filan olursa direk goturun. Yuttuysa büyük ihtimal 2 güne kadar cikacaktir.

Benim oglum da yeleginin dugmesini yuttu. Kakasiyla birlikte çıktı. Rahatsizligi yoksa doktora goturmenin manasi yok dediginiz gibi ultrasonda cikmaz. Doktor da bekleyin der. Kabizlik filan olursa direk goturun. Yuttuysa büyük ihtimal 2 güne kadar cikacaktir.
Hemsıre arkdsm yutamaz dedı yutsa bıle kakasından cıkar ama onu yutması cok zor farkederdın dedı annemde oyle ama tabı ben anlamıuorm kafa karıstı ıyıce eger kakasını fln yaparsa aynı düzen ozaman yutmadı bende var bı karısıklık keyfı fln gayet yerınde

O kocaman seyi yutamaz yutmamistir benim buna benzer bi anim var kucuk oglumun gozune damla damlatiyodum tabi istemiyo kapaginida eline vermisim bu arada 9 aylik falan hangi akilla eline verdik onu da bilmiyorumda sonra damlayi aglatarak damlattim kalktim elime yikamaya aklima geldi kapak kucuk oval bisey yutabilir ama yutsa anlarim neyse aradim odayi yok haliyi bile kaldirdim telastan ama aramadigim yer yok ara ara bi hal oldum cocukta garip bi durumda yok herkesede soyluyorum kapak yuttu diye neyse ben saatler sonra bezini bi actim bel bolgesinde kapak nasil rahatladim anlatamam sizinde bi yerden cikar kimbilir nereye atti

O kocaman seyi yutamaz yutmamistir benim buna benzer bi anim var kucuk oglumun gozune damla damlatiyodum tabi istemiyo kapaginida eline vermisim bu arada 9 aylik falan hangi akilla eline verdik onu da bilmiyorumda sonra damlayi aglatarak damlattim kalktim elime yikamaya aklima geldi kapak kucuk oval bisey yutabilir ama yutsa anlarim neyse aradim odayi yok haliyi bile kaldirdim telastan ama aramadigim yer yok ara ara bi hal oldum cocukta garip bi durumda yok herkesede soyluyorum kapak yuttu diye neyse ben saatler sonra bezini bi actim bel bolgesinde kapak nasil rahatladim anlatamam sizinde bi yerden cikar kimbilir nereye atti
Msjınızın sonunu okuyunca bende rahatladm sızın adınıza.. ınsallah bızımde bı yerden cıkar bezını degıstrdm snrasında ama bsey yok benm kafa ıyıce karıstı dusunmekten elınden almıs mydım acaba bı tane mydı de ben yanls hatrlıyorm arap sacı oldum yanı düşünmekten bazen telasla ne nasıl oldu anlayamıyosun

öncelikle sakin ol canım dediğin gibi kakasını ypana kadar bekle.. yutsa boğulurdu biran anlardın kocaman düğme bizdede var ondan.. benim oğlumda 9 aylıkken küçük tren tekerleği yutmuştu 2 gün sonra çıkardı.. ama bizimki bildiğin boğuldu kızardı morardı tekerleği yuttu o telaşla. yani bu düğme daha büyük bence iyice ara evi atmıştır biyerlere cimcime.
Aramadgm yer kalmadı seytan aldı götürdü yanı o durumdaym ya da benm kafa gttı yanls hatrlıyorm bseylerı sızınde kolay atlatmıssınz yıne cıkmıs bızımde yuttuysa kakasından cıkar cıkmazsa bsey demek ki yutmadı dyecm artk

Isterseniz bir doktora danışın iciniz rahat etsin... aynısını bende yaşadım pil olarak:110:iki gün pil aradim...her deliğe baktim ve daha once baktığım bir yerden çıktı...sanmam yani tırtıkli birsey yutsaydi farkedersiniz diye düşünüyorum..takip etmenizde fayda var

Aramadgm yer kalmadı seytan aldı götürdü yanı o durumdaym ya da benm kafa gttı yanls hatrlıyorm bseylerı sızınde kolay atlatmıssınz yıne cıkmıs bızımde yuttuysa kakasından cıkar cıkmazsa bsey demek ki yutmadı dyecm artk
Siz değil eşiniz arasın, siz şimdi stresle görseniz bile göremezsiniz. Ben böyle durumlarda hemen başkasını çağırır bir de sen bak derim

Yutamax bunu ıcınız rahat olsun
Kızım 8aylıkken ınce plastık cam seklınde kucuk bı parca atmus agzına oksurdu nefesi kesildi

Elımı agzına attıgımıda bogazında oldugunu anladım cıkaramadım ama asagıya dogru ıttım nefes alsın dıye

Sonra dırekt ozel bı hastaneye gıttık orda fılmde cıgerlerde goruldu brunoskobı yapılması sart dendı

Unıversıte hastanesıne gıttık aynı gun tekrar fılm cekıldı orda cıkmadı

Brunoskobı yapıldı cıgerlerde yok denildi bebegım narkoz serum mahvoldu kabus gıbıydı o gün hastanede yasadıklarım aglamaktan gozlerım sıstı kızım ıslemden cıkana kadar

Sonuc ıkı gun sonra kakasında cıktı genel cerrahi Dr bana sen en zorunu yapmıssın nefesını acarak dıye teselli etmıstı

Uzun oldu kusura bakmayın ama yutmamıstır yutsa bogazına takılılırdı emın olun
Gecmıs olsun

X