Bebeğim olması için 500 yasin-i şerif

Osen

La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha.
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
1.911
1.906
Merhaba arkadaşlar. 8 yıllık evliyim henüz bebek sahibi olamadım. Dün aşılama yaptırdık. Sonucum iyi çıkar inşallah.
500 yasin okutmaya niyetlendim. Bir kişi sadece bir adet okuyabiliyormuş. 20 mart'a kadar benim için bir yasin-i şerif okurmusunuz.
Okuya bilenden de okuyamayandan da Rabbim razı olsun. Dualarımızı kabul etsin inşllah

1 adet yasin okudum canım. Allah'ım kabul eder inşallah. Hakkınızda herşeyin hayırlısı olsun.

Bir tanede ben okurum , Allah hayırlı sağlıklı, iki cihanda yüzünüzün akı olacak evlatlar nasip etsin ..

Bir tanede ben okurum , Allah hayırlı sağlıklı, iki cihanda yüzünüzün akı olacak evlatlar nasip etsin ..

Amin Ne güzel dua etmişsin Allah razı olsun. Seninde varsa sıkıntın , bir an önce Rabbim gidersin inşallah.

Canım bende hemen okuyorum bi tane.rabbim saglikli sihhatli hayirli bi ewlat wersin insallah

Duamı tamamladım arkadaşlar. okuyanlardan Allah ım razı olsun inşallah. Benim gibi niyetlenen olursa diye söylüyorum. Kuran kurslarına dağıttık, bugün haber geldi neredeyse 1000 tane toplandı. Duam bereketli oldu. Rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…