Bebeğim Küçük Bi Operasyon Geçirecek çok üzgünümm

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
5.176
1.221
39
Kizlar Biraz Once Doktordan Geldim Ve Moralim Cok Bozuk Oglumun Dili Disari Cikmiyodu Supelenip Bugun Doktora Goturdum Ve Doktor Dil Alti Bagi Var Dedi Genel Cerrahi Doktorunun O Dil Altindaki Bagi Kesmesi Lazim Dedi Yoksa Cok Konusamaz Ve Yutma Zorlugu Ceker Dedi Yavrumu Nasil Yatiripta Dilinin Altini Kesecekler Cok Kotuyum Elim Ayagim Titriyo

canımm çok geçmiş olsun tabi üzücü bir durum ama lütfen kendini üzüp yıpratma bu tarz ameliyatlar çok yapılıyor duymuşsundur basit bir operasyon her şey iyi olacak inşallah böyle düşün

esmacım yapma lütfen, annelerimiz bizi yetiştirirken ne türlü zorlukları atlatmışlardır bunu düşün. sen soğukkanlı olmalısın. ufak operasyonlar bunlar. üzme kendini . ama bir doktora daha göster derim. için rahat olsun.Geçmiş olsun canım

canım çok geçmiş olsun ama üzülme ya daha ciddi bişey olsaydı.yeni doğan bebeklere kalp ameliyatı bile yapılıyor bi düşünsene senin bebeğininki basit bi ameliyat.iyi hemen farketmişsin.basit bi operasyonla oğluşunun bişeyi kalmaz üzülme canım.

esmacım söylemesi kolay diyeceksin ama lütfen üzülme. Biliyorum kıyamıyorsun ama küçük bir operasyon hem de çok kolay. İlerisini düşün ve ve kendini yıpratma. Çok geçmiş olsun canım.

öyle deme lütfen bak mübarek bir gündeyiz biz insanların başına herşey gelebiliyor çocuğunun iyiliği için yaptırman ve dayanıklı olman lazım beterin beteri var.

canım cok gecmıs olsun söle düşün ve kendını rahatlat bu benım bebegım için gereklı eger olmazsa ılerde daha buyuk problemler yasayabılırız de ve kendını rahatlat ve sakın ol canım kucuk bı operasyon bu bak görüceksın bebısın en kısa zamanda ıyilesıp sana gülücükler atacak

küçük prensine acil şifalar..
Allah onu sizlere bağışlasın bu arada çok yakışıklı yaaa yerim ben onu..:1hug:

kurban oldugum allahim bu mubarek gunlerde oglunu acil sifa versin operasyon cok guzel gececek insallah dua ediyorum canim senin icin allahim yardimcin olsun sana kuvvet guc versin aminnnnnnnnnn

kızlar oyle ama elımde degıl sımdı ogluma baktıkca aglamak gelıyo allah dah kotulerınden saklısın bılıyorum onun ıyılıgı ıcın ama elımde degıl

çok geçmiş olsun kıyamam ben ona yaaa. ama küçük bi operasyon kendin de söylüyosun bak. üzülme demicem çünkü kendimi senin yerine koydum. sana bi önerim var. bebeğini bu küçük operasyonda yalnız bırakma. doktorlarından izin al. operasyon boyunca eli senin elini tutsun. ikiniz de daha iyi hissedeceksiniz emin ol. tekrar geçmiş olsun

esmacım çok geçmiş olsun.üzülme sakın.en kısa sürede sağlığına kavuşur inşallah.dualarım seninle.
bide bişey söylicem:) bence kaldır oğluşunun resmini valla nazar falan değer çok tatlı maşallah canım yaa:)

esmacım öncelikle geçmiş olsun korkma neticede küçük bi operasyon bu tabii çocuk olması biraz daha zorlanmasına neden oluyo.. benim yiğenimdede aynı sorun vardı ama o konuşamıyodu konuşsada kekeme şekilde doktorda aynı şeyi söyledi ufak bi operasyonla düzeldi gerçi bu olay 5 sene felan önce oldu ayrıntısını hatırlayamıyorum ama üzülme herşey bebişlerimizin iyiliği için

Geçmiş olsun canım, seni anlayabiliyorum anneler eğer çocuklarını söz konusu ise daha hassas ve daha duygusal olabiliyor. Ama burada bebeğinin sağlığı söz konusu ileride olabilecek olumsuzluklara karşı önlem almalısın öyle değil mi?

Başka bir doktora daha göster eğer oda aynı kanı da ise ihmal etme canım.
Üzülme olur mu bebeğin böylece daha sağlıklı ve hayata gülen gözlerle bakacak.

Tekrar geçmiş olsun.a.s.

X