Bebeğim kosarken düştü, röntgen temiz fakat ayagini basmiyor. Basınca ağlıyor. İçim hiç rahat değil.

annevebilge

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2023
13
3
27
İyi akşamlar, ne zormuş anne olmak. Bugün bebegimden çok ben ağladım. Oğlum 1 yaşında maşallah erken yürüdü. Bahçe de oynarken dizlerinin üstüne düştü. Ondan sonra çok ağladı. Ayağını basmadığını fark edince acile gittik. İki doktor röntgen çekip inceledi. Herhangi bir problem yok. Yumuşak doku zedelenmesi dediler. Parol şurup verip yolladılar. Olayın üstünden 9 saat geçti fakat hala aynı asla Ayağını yere basmiyor. Kalkmaya çalışıyor fakat Ayağını yere koyunca ağlıyor. Onu öyle görünce ben ağlıyorum. Başına gelen var mı? Ne yapsak bilemedim. Röntgen sonuçlarını da paylaşıyorum. Bu arada herhangi şişlik morarma kızarıklık durumu yok.

Eklentiler

• Screenshot_20240211_205844_Chrome.jpg
    Screenshot_20240211_205844_Chrome.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20240211_205852_Chrome.jpg
    Screenshot_20240211_205852_Chrome.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20240211_205836_Chrome.jpg
    Screenshot_20240211_205836_Chrome.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 45
Benim kızımın ayağına petek düşmüştü
Baya ağır bişey yani. Ayağını basamıyordu onunda herşey temiz çıkmıştı. Doktor sardı ayağını 2-3 gün hafif aksıyordu. Sonra geçmişti.
Şuan daha yeni. Bence çok normal. Acıyordur

Benim kızımın ayağına petek düşmüştü
Baya ağır bişey yani. Ayağını basamıyordu onunda herşey temiz çıkmıştı. Doktor sardı ayağını 2-3 gün hafif aksıyordu. Sonra geçmişti.
Şuan daha yeni. Bence çok normal. Acıyordur
İnşallah, beklemek zor. Onun acı çektiğini görmek çok kötü hissettiriyor. Umarım bebeklerimizin başına gelmez bir daha böyle şeyler.

yuksekten mi dustu yoksa kosarken yere mi dustu? Bildigim kadariyla cocuklarin kendi kendine dusmeleri onlara bir hasar vermez. Cok esnek ve kucukler. Yuksekten dusunce problem aranır.

yuksekten mi dustu yoksa kosarken yere mi dustu? Bildigim kadariyla cocuklarin kendi kendine dusmeleri onlara bir hasar vermez. Cok esnek ve kucukler. Yuksekten dusunce problem aranır.
Hayır yüksekten değil kendi kendine koşarken dustu. Ama Bahçe biraz taşlık taşın üstüne gelip gelmediğini hatırlamıyorum. O an panikle direk kucağıma alınca bakmadım.

Kırık yoksa acıma ihtimali de mi yok?
İlla düştükten sonra bir yerimizin ağrıması için kırık mı olması gerekiyor?

İyi akşamlar, ne zormuş anne olmak. Bugün bebegimden çok ben ağladım. Oğlum 1 yaşında maşallah erken yürüdü. Bahçe de oynarken dizlerinin üstüne düştü. Ondan sonra çok ağladı. Ayağını basmadığını fark edince acile gittik. İki doktor röntgen çekip inceledi. Herhangi bir problem yok. Yumuşak doku zedelenmesi dediler. Parol şurup verip yolladılar. Olayın üstünden 9 saat geçti fakat hala aynı asla Ayağını yere basmiyor. Kalkmaya çalışıyor fakat Ayağını yere koyunca ağlıyor. Onu öyle görünce ben ağlıyorum. Başına gelen var mı? Ne yapsak bilemedim. Röntgen sonuçlarını da paylaşıyorum. Bu arada herhangi şişlik morarma kızarıklık durumu yok.
Korkmuştur. Geçmiş olsun

X