bebeğim kız değil erkekmiş....

yazılanları okuyunca cok şaşırdım banada kesin kız diyor doktor ama beni her gören senin kesin oğlun olucak diyor bizimkide süpriz yapmaz inşallahfisfisfis

yazılanları okuyunca cok şaşırdım banada kesin kız diyor doktor ama beni her gören senin kesin oğlun olucak diyor bizimkide süpriz yapmaz inşallahfisfisfis

inş canım ya benımkıde bı supriz yapmaz oyle alıstım kı kız olduguna ısmı ıle sevıyorum hatta ısmıyle nınnı dınletıyorum gerci onemlı olan saglıklı olmaları ama alısınca ınsan tuhaf oluyor saglıklı olurlar inş.

kendını kıza alıştırınca zor olur afallarsın ama uzun surmez hemen alısırsın ınsan karamsar olur kızmı erkekmı dıye benım ılk hamılelıgımde 16haftada kız dedı kız oylede gıttı kızım oldu sımdı hamılelıgımde kendı doktorum18.haftadan sonra soyluyor emın olmadan soylemıyormuş bızde merak ettık baska doktora gıttık oglan dedı yuzde 98 bız tem emın olmasakta oglum dıye sevmeye basladık kendı doktorumuzun ultrasonu dortboyutlu renklı onda kesın gorunur heralde o kesın demeden emın degılız hayırlısı artık

maalesef kız bilipte erkek doğan cok ama erkek bilipte kız olan nadir

hanımlar o kadar çok kafam karıştıki 22. haftam bitmek üzere doktora gittiğimde bana çocuğun cinsiyetinin erkek olduğunu söyledi ama 19. haftamda renkli doplere gittiğimde ise %90 kız dediler o kadarda çok alışmıştımki kız çocuğu fikrine allak bullak oldum.tabi önemli olan sağlıklı olması ama yinede insan bir garip oluyor.benim başıma gelen gibi bir durum sizin başınıza gelse ne yapardınız veya gelen varmı?mirmirmirmir
sağlıklı olsun:nazar:,benim ikinci hamilelikte dr 8 aya kadar kız deyıp oyaladı bizikaydirigubbakcemile3,benim eşim o kadar kız evladı istiyordusositososito ,hep pemboş pemboş ciciler almışdelikafadulden,8 ayda dr gittiyimde ,benim dr yoktu,ve başka dr saçma bu erkek bebek demiş:1shok:,şu çıkıntı kabak gibi belli dedi:eek:,eşimin suratını görmeniz lazımdı:jeyyar:,çok bozuldu,ama ben baştan erkek olacağını hisediyordum:kedi:,daha evlemeden rüyamda iki erkek evladı gördümlülülülülülü,ve şu an iki erkek var:asigim::nazar:

hanımlar o kadar çok kafam karıştıki 22. haftam bitmek üzere doktora gittiğimde bana çocuğun cinsiyetinin erkek olduğunu söyledi ama 19. haftamda renkli doplere gittiğimde ise %90 kız dediler o kadarda çok alışmıştımki kız çocuğu fikrine allak bullak oldum.tabi önemli olan sağlıklı olması ama yinede insan bir garip oluyor.benim başıma gelen gibi bir durum sizin başınıza gelse ne yapardınız veya gelen varmı?mirmirmirmir

canım ben 13.haftamdayken dr.erkek bebek demişti. 1 ay sonra ki muaynede kız dedi. eşim ve ben de allak bullak olduk. tabi ki önce saglıklı olması ama dedigin gibi insan kısa zamanda da olsa o kadar alışıveriyor ki bu duruma..o yuzden seni çok iyi anlıyorum. burada hata dr.da bence. benim için en azından çok erken bir tahminde bulunmuş. şimdi 28+2 deyim ve kızımızı her ay teyid ediyor dr. bu arada başka bir dr.a da gittim o da kız dedi. bu saatten sonra değişirse yandım, tum alışverişim bitti sayılır cunku. opuyorum hepinizi, sağlıklı doğumlar opuyorumnanaktan

X