Bebegim icin dua

arkadaşlar 8 senede ne tedavilerle tup bebekle kucagima aldigim yavrum icin szlerden dua isticem suan hastanedeyiz durmadan küsüyor halsz dustu yavrum cok kotu agliyo sadece serumle besleniyo ne olur ne olur dua edin lutfen Robbim yavrumu bana bağışlasın

Rabbim şifasını verir inşallah

arkadaşlar 8 senede ne tedavilerle tup bebekle kucagima aldigim yavrum icin szlerden dua isticem suan hastanedeyiz durmadan küsüyor halsz dustu yavrum cok kotu agliyo sadece serumle besleniyo ne olur ne olur dua edin lutfen Robbim yavrumu bana bağışlasın
Kaç aylık nesi var bebeğinizin? Umarım en kosa zamanda toparlanır :KK43:

Allah yardımcın olsun..
Benim oğlumda kusuyordu ama bir gün öyle bir kustu ki büyük insan o kadar kusamaz daha 3 aylıktı reflüsü çıktı ilaç kullandık bir kaç ayda geçti büyüdükçe geçti daha doğrusu şimdi 1 yaşında olacak tamamen kalmadı gibi bişe...

Sakin ol annesi dua et rabbim yardımcın olacak..

Çok geçmiş olsun. Nisan başında iç anadoludan akdeniz bölgesine taşındım. Taşındığımızın ertesi günü gece kusma başladı bende, sonraki saatlerde de oğlumda. Ben ertesi gün iyileştim ama oğlumun bir hafta falan sürdü. Ne zaman emse kustu, sütümü sağdım mavimsi bir renkte olduğunu gördüm hatta. Belki de sütünüzden falandır?
Sizede geçmiş olsun ben emizirmiyorum bir ay emdi yavrum sonra memeyi birakti mamaylabesleniyordu yarin gastroyentoloji bölümüne sevk ediceklermis insallah cabacik iylesiriz szlerinde duasiyle

Sizede geçmiş olsun ben emizirmiyorum bir ay emdi yavrum sonra memeyi birakti mamaylabesleniyordu yarin gastroyentoloji bölümüne sevk ediceklermis insallah cabacik iylesiriz szlerinde duasiyle

Anladım. :/ teşekkür ederim, umarım kısa sürede iyileşir bebeğiniz de gönlünüz rahat eder :)

Allah yardımcın olsun..
Benim oğlumda kusuyordu ama bir gün öyle bir kustu ki büyük insan o kadar kusamaz daha 3 aylıktı reflüsü çıktı ilaç kullandık bir kaç ayda geçti büyüdükçe geçti daha doğrusu şimdi 1 yaşında olacak tamamen kalmadı gibi bişe...

Sakin ol annesi dua et rabbim yardımcın olacak..
Amin cok saolun reflü aklima geldi ama bu aya kadar hersey yolundaydi birden bire oldu reflü boylemi oluyo acaba

5ay bir haftalik nesi var bilmiyorum simdilik belli degl yarin gastroentoloji bölümüne sevk edicekler yarin belli olucak ne oldugu insallah ciddy bsy degildir :KK43:
Ben reflü diye düşünüyorum o çok huzursuz yapıyor çok ağlatıyor. Çok geçmiş olsun

Amin cok saolun reflü aklima geldi ama bu aya kadar hersey yolundaydi birden bire oldu reflü boylemi oluyo acaba

Bizimde ilk 3 ay a kadar bir şey yoktu çok hafif her bebekte olan kusması hariç 3 aydan sonra birden arttı canım bir sor bence reflü maması ile toparladık biz birde ilaç ile büyüdükçe de tamamen geçti

Alllah şifasını versin inşallah dualarım sizinle

Arkadaslar hepinize cok ama cok teşekkür ederim Allah razi olsun Allah evlatlarimizi bize bağışlasın hastaliktan nazardan korusun yavrum iyilesti midesini üşütmüşüz oyuzden agzindan cok salya akiyor ve iştehszlik varmis onun üzerine bnde pirinc unu mamasi vermistim o dahada kotu yapmis neyseki iyilestik cok şükür hepinize teşekkür ederim
Konum kapanabilir cok yardmci oldular Mune Mune hanım

X