Bebegim icin dua

5ay 1 haftalik canm sakinleşmeye çalışıyorum ama yapamıyorum

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama bence bir eğitim araştırma hastanesine gidin..
İyi bir tetkikten geçmeli. Tahlil dışında neye baktılar?

Allah şifa versin bir an önce inşallah.

Allah ım acil şifalar versin inşallah biran önce iyileşir kuzucuk

benim yeğenim de 2 hafta önce böyle çok kustu tahlilleri temiz çıktı iyileşmedi çocuk

başka bir hastaneye götürdüler bronşit teşhisi kondu çocuğun öksürüğü yok bişeyi yok nerden çıktı dedim kardeşime
meğerse akciğerin alt tarafında mı ne tam hatırlamadım diyaframa yakın yerde iltihaplanma olursa bulantı kusma yaparmış bilginiz olsun

Allah şifa versin. Bebekler çok masum insan cok üzülüyor. Siz güçlü durun olmazsa hastane değiştirin. Umarım tez vakitte iyileşir.

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama bence bir eğitim araştırma hastanesine gidin..
İyi bir tetkikten geçmeli. Tahlil dışında neye baktılar?

Allah şifa versin bir an önce inşallah.
Suan yurtdışındayim canm iki hastaneye goturdum

Cok saolun teşekkür ederim onada bi baktirayim

Yurtdışındayim annemlere gelmistim haftaya geri donucektim buranin hastaneleri cok değişik hic bsy soylemiyorlar
Acaba havası suyu mu etkiledi minigi? Hava değişimi insanı farklı şekilde etkileyebiliyor.

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah. Ultrasonla bağırsaklarına bakıldımı acaba. Kendi kızımda yaşadım ordan biliyorum. Sağolsun bizim doktorumuz çok dikkatliydi nadir de olsa kustuğunu söyleyince tahliller filan temiz çıkıyordu bir de ultrason isteyeceğim dedi ve bağırsak düğümlenmesi olduğunu öğrendik.

Amin cok teşekkür ederim canm Ultrason hic istemediler bugun hmn yaptirayim insallah ciddy bsy degldr

Rabbim şifa versin tez zamanda
Bi araştırma hastanesine gidin bence en azından için rahatlar

Hava değişimi diyorlar ama bu kadar etkilermi hava değişimi

Çok geçmiş olsun. Nisan başında iç anadoludan akdeniz bölgesine taşındım. Taşındığımızın ertesi günü gece kusma başladı bende, sonraki saatlerde de oğlumda. Ben ertesi gün iyileştim ama oğlumun bir hafta falan sürdü. Ne zaman emse kustu, sütümü sağdım mavimsi bir renkte olduğunu gördüm hatta. Belki de sütünüzden falandır?

Allahım en yakın zamanda şifasını versin hem sizin yavrunuzun hem de tüm hastaların inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…