Bebegim icin dua

Allah sifa versin tum cocuklara rabbin hic bi anneyi babayi evladiyla sinamasin gecmsn olsun neyi var?

Rabbim tez vakitte şifasını versin kuzunun..
Minikler daha güçlü oluyor toparlanır annesi Allah'In izniyle..

geçmiş olsun rabbim tez zamanda şifa versin.

Nesi var canım
Rabbim şifa versin inşallah

geçmiş olsun rabbim tez zamanda şifa versin.
Nesi var canım
Rabbim şifa versin inşallah

Allah yardımcınız olsun
rabbim şifa versin canım

100 tane yaa şafi çektim allahım kabul etsin inşallahh

çok geçmiş olsun

Allah sifa versin tum cocuklara rabbin hic bi anneyi babayi evladiyla sinamasin gecmsn olsun neyi var?
Rabbim tez vakitte şifasını versin kuzunun..
Minikler daha güçlü oluyor toparlanır annesi Allah'In izniyle..
İyi ki varsiniz arkadaslar Allah razi olsun nesi var bilmiyorum tahliller temiz cikiyo ama oyle bi kusuyorki kulaklarindan bile cikiyo onu oyle gormek olduruyor beni

İyi ki varsiniz arkadaslar Allah razi olsun nesi var bilmiyorum tahliller temiz cikiyo ama oyle bi kusuyorki kulaklarindan bile cikiyo onu oyle gormek olduruyor beni

Ne kadarlık bebeğiniz
İnşallah iyileşir
Dua et sakin ol annesi

Çok çok geçmiş olsun, Allahım bir an önce şifa versin.
Naçizane içinize sinmeyen bir durum varsa, başka doktora götürmekten çekinmeyin derim.
Kulaklarından çıkacak kadar şiddetli kusmaya tahliller temiz çıkıyorsa, bakılması gereken birşey atlanıyor olabilir..

Cok teşekkür ederim Bu ikinci hastane uc gune gecer diyorlar ama cok halsz dustu yavrum icim parcalaniyor

Cok teşekkür ederim Bu ikinci hastane uc gune gecer diyorlar ama cok halsz dustu yavrum icim parcalaniyor
Çok haklısınız, bir anne olarak çok iyi anlıyorum, Allah size de güç kuvvet versin.
Üşütme mi, enfeksiyon mu..
Hiç mi birşey söylemiyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…