Bebeğim günde 6 kere uyuyor…

knirm

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
115
20
25
Merhaba tecrübeli anneler bebeğim 6 aylık önceden meme de emiyordu. 1 aydır meme de almıyor. Ek gıdaya geçtik. Sorunum şu ki bebeğimin sürekli uykusu var saatte 1 uyumak için ağlıyor kucakta sallayıp biraz mayıştıktan sonra ayağıma alıyorum. En uzun uykusu 25 30 dk derin dalamıyor uyku alamıyor huzursuz gün boyu. Neden böyle ne yapabilirim tüm gün uyutmakta geçiyor…

Tam uyuyamadigi için sürekli uyumak istiyordur ne yiyor peki doyiyormu

Uyanık tutun dışarı çıkarın parka götürün olmadı duş vb ile uyku araliklarini açın.. bizde kısa uykular yapıyorduk.. simdin3.5 saat Aralık koydum daha iyi uyuyor..

Uyanık tutun dışarı çıkarın parka götürün olmadı duş vb ile uyku araliklarini açın.. bizde kısa uykular yapıyorduk.. simdin3.5 saat Aralık koydum daha iyi uyuyor..
Duş aldırıyorum. Dışarı çıktığımızda arabasında uyuyor:)
3.5 saat koysam bağırmaktan helak olur… benimki

9 aylıkken 2 uyku, 3 saatte bir uykusu geliyor 3.5 saatte uyutuyorum sanırım o aylarda 2-2.5 saatte bir uyutuyodum 3 uyku yapıyoduk en azından 1 saat uyusa iyi olur benimki de az bi sese uyanıyodu hala uykusu kesintiye uğrayınca gelip uykuya döndürmeye çalışıyorum tekrar uyandığı an hemen uyursa iyi uyuyor

9 aylıkken 2 uyku, 3 saatte bir uykusu geliyor 3.5 saatte uyutuyorum sanırım o aylarda 2-2.5 saatte bir uyutuyodum 3 uyku yapıyoduk en azından 1 saat uyusa iyi olur benimki de az bi sese uyanıyodu hala uykusu kesintiye uğrayınca gelip uykuya döndürmeye çalışıyorum tekrar uyandığı an hemen uyursa iyi uyuyor
Peki nasıl döndürüyorsunuz tekrar? 1 saat uyusa zaten şahane olurdu ben de biraz dinlenirdim

X