Bebegim ek gida yemek istiyor yiyemiyor yardim

Samara96

BITMEYEN ŞIIRIM CANIM OGLUM😍🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2019
2.785
2.423
28
Merhaba kizlar bebegim 8 aylik 6 ayindan ek gidaya gectik cok guzel.ilerliyoduk sonra hastalandi agzind yara olmustu tedavi ettik duzeldi simdi mamayi redd edyo su dahi icmiyor sadece anne sutuyle beslenyor sert damakda kizariklik var ilacda suruyorum fayda etmiyo yemek yiyemiyo ogruyo oksuruyo agzimi acmiyor boyle bir sorun yasayan varsa lutfen yardim😔

Zorlamayın benim kızımda cok geç alıştı ek gıdaya istemedi. Diş dönemide olabilir siz önüne koyun kendisi yiyebildiği kadar yesin oynayarak.

Bu resmk internetden buldum ayni bu sekl olmis bebegimin agzini acamadim

Eklentiler

• 1000045550.jpg
    1000045550.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 29
Yok canim qaliba cani yaniyi cunki ej qidayi aliyodu ust damakda morarma gibj biseu oldu
Zorlamayın benim kızımda cok geç alıştı ek gıdaya istemedi. Diş dönemide olabilir siz önüne koyun kendisi yiyebildiği kadar yesin oynayarak.

Aslinda toz seklinde ilac verdide kac gundur yapyorum faydasi yok evet atesli bir vurus hastalik gecrdu
O neden oluyor hasta değil demi yüksek ateş falan mı geçirdi? Damaklarında birşey varsa hiç ısrar etmeyin doktora sorun bi o kısmı nasıl geçer diye.

Merhaba kizlar bebegim 8 aylik 6 ayindan ek gidaya gectik cok guzel.ilerliyoduk sonra hastalandi agzind yara olmustu tedavi ettik duzeldi simdi mamayi redd edyo su dahi icmiyor sadece anne sutuyle beslenyor sert damakda kizariklik var ilacda suruyorum fayda etmiyo yemek yiyemiyo ogruyo oksuruyo agzimi acmiyor boyle bir sorun yasayan varsa lutfen yardim😔
Ya lütfen benim de kızim 7 aylık ilk ek gıdaya geçtiğimizde her şeyi yiyordu şimdi ne versem ağzını kitliyor Allah aşkına bir akıl verin deliricem. 😞

X