Bebeğim düştü, ne yapmalıyım?

Sırtından tutmak için elimi uzattığım anda elimin altından düştü benim kızım, iğrenç falan değilsin. Kafasını vurmadıysa, boynunun üzerine düşmediyse problem edecek bir şey yok. Sakin ol. Her yerini kontrol ettin mi kızaran yeri neresi, bunlara bakmışsındır. Bundan sonra yatağa koyma, yataktan çok düşüyorlar. Tutnacak yer olmadığından ve çok esnek olduğundan denge kuramıyorlar.

O kadar haklısın ki... neler yaşıyoruz, yaşayacağız Allah yavrularımıza sağlık sıhat versin, geçici olsun inşallah tüm sorunlar

2-3 gün izleyene kadar bir dr a getirseniz ya şuan?
Eşinizin ne dediğinin ne önemi var bu durumda

Berbat bir anne falan değilsiniz, maalesef böyle düşmeler oluyor. benim bebeğim de düşmüştü yataktan kaşla göz arasında.sonrasında mutlaka yatıracaksam bile yatak yanını yastıklarla doldurdum. yatıracak olursanız siz de ne kadar yastık varsa tedbir olarak yatağın etrafına koyun mutlaka.

Ben minik bir döşek edinmiştim öğlen uykuları için, salonda yerde uyutuyordum. Uyanınca kalkıp gezinmeye başlıyordu. Çok rahat etmiştim.

Eşiniz normal değil

14 aylık bir kızım var inanın daha 1 saat önce koşarken düştü hem de dudağından kan bile geldi çıldırıyordum korkudan. Ama ben kötü bir anne değilim. Gerçekten ani hareketler yapıyorlar. Saniyeler içinde oluyor farkına bile varamiyor insan. Siz de kötü bir anne değilsiniz. Hal ve hareketlerini kontrol edin. Gözünde kayma, hal ve hareketlerinde dengesizlik, fışkırır tarzda kusma vb yoksa ben genelde goturmuyorum.

Çocuklar 4 yaşına kadar kendini öldürmek için her şeyi yapar. Onları allah koruyor, başka açıklama bulamadım ben 2 çocuk büyürken. Siz elinizden geldiği kadar korursunuz, hiçbirimiz süpermen değiliz.

Düşmeyen çocuk yoktur iğrenç anne degilsin bence. Doktora goturmek konusunu bilemedim umarim bi sorun olmaz

işlerin acelesi ne uyutup yapabilirdin artık güvenliğini sağlaman lazım valla ben cocuklarımı doymadan uyutmadan rahat etmeden bir işe girmiyorum lütfen daha dikkatli ol
kötü anne değilsin ama ihtimale bırakma

Doktora götürsem mi diye tereddutteysen götür yüksek yerden düşmüş olsa gerek. En az 2 saat uyutmamak gerekiyor diye biliyorum umarım bir şey yoktur. Eşiniz bir şey derse de duymazdan gelin bundan sonra da çamaşırları katlamadan dolaba koyun rahatsız olursa kendisi katlasin

Canım lütfen bi sakin olur musun
Neden igrenc bir anneymişsin bu düşünce bile senin ne kadar değerli bir anne olduğunu gösteriyor. Çocuk bu bazen öyle bir an oluyor ki gözünün içine baktığım çocuk gözümün önünde düştü ve uzanıp tutamamıştım bile oluyor yani böyle şeyler çok normal. Allah dermansız dert vermesin ufak tefek şeyler illaki oluyor annesi üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…