Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası bebegim den 15 gün ayrı kalıcak lütfen fikir verinnn

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

bebegimveben07

PRENSIM GELIYOR
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2016
77
58
32
Mrb kızlar. Uzun bi yazı olucak ne olur fikirlerinize ihtiyacım var.oğlum 1 yasinda kendi annem bakıyor 1 senedir..Fakat ramazan dolayısıyla annem artık kendi memleketimıze dönecek..sorun şu ki mesleğim gereği 15 gün daha çalışmam gerekiyor o sürede ogluma kim bakacak diye aylardır düşünüyorduk annem sürekli ben giderken götüreyim ben orda bakarım diyordu ben de Hayır diyordum esim ise o zamanlar nasılsa 15 gün kısa süre gitsin diyordu fakat gün yaklaştıkça esim ben oglumda ayrılamam dayanamam demeye başladı ve bana bu süre için bakici bulcagini söyledi ve de bulduk ta fakat annem bunu duyunca deliye döndü bize etmedigi hakaret kalmadı siz doneksiniz son anda kiviriyosunuz önce çocuğu goturcem diye beni heveslendurip şimdi çocuğu kalsın diyorsunuz dedi ve ben kalkıp gidiyorum diye küstü bize.kan kusturuyor biz konuşmaya çalışıyoruz yüzümüze bakmıyor kendi isterse konuşuyor hiç te düşünmüyor çocuğu götürürsem anne babası Özler diye ben ne yapıcam esimle mecbur gönderelim dedik 2 hafta sizce uzun mu oğlum onu terk ettiğimizi düşünürmu ne olur akıl verin

Daha küçük
Ben olsam göndermezdim
Anneniz koskoca kadın
Ona laf anlatamıyorsunuz diye bu kararı almanız ayrı düşündürücü

Zaten çocuğu öyle benimsemiş ki farklı bir bakici gerçeğini duyunca şok geçirdi ve esimle bana demedig kalmadi biz sırf kalbi kırılmasın diye sustuk fakat çocuğu goturmeyeceksem ben niye burda kalalim biner im otobüse giderim diye tehdit ediyor yani kisacasi küs gidecek.. açıkçası şu var ne zaman is cikisi eve gelsem Morel bozucu şeylerle karşılaşıyorum annem yaşı daha genç olmasına rağmen biraz tembel geliyo oğlumun bezini altına yapsa bile saatlerce bekletilyor sürekli pişik oluyor onu geçtim o kirli bezleri alınca çöpe atmiyor her odada en az 1 tane bez topluyorum usengec çok bu da beni rahatsız ediyor tabi bir de kardesim var oğlumu sürekli kıskanan rahat vermeyen diyeceğim o ki sırf annem kırılmasına kusmesi diye göndericem şimdi tutmuş goturmucem diye söyleniyor ama dedigim gibi ben ne onu kırmak ne de oglumdan ayrılmak istiyorum umarım bir çıkış yolu bulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…